– Girls In Da House to wydarzenie, podczas którego będzie można wystawić i kupić używane ubrania, biżuterie i dodatki, zrobić manicure, posłuchać muzyki granej na żywo, a także skosztować typowo babskich dań. Jest to impreza skierowana przede wszystkim dla kobiet. Oprócz zakupów, będzie można także pomalować paznokcie czy bezpłatnie się wymasować zaprasza Izabella Budryn, pomysłodawczyni akcji oraz założycielka Patio Kredytowa 9 i klubokawiarni Miłość.

Tegoroczna edycja będzie miała także charakter charytatywny. – Nasza koleżanka Karolina ma raka. Jej wspaniały partner poprosił nas, a także inne warszawskie lokale o pomoc. Postanowiliśmy dochód ze sprzedaży drinka dnia (prosecco) przeznaczyć na walkę Karoliny z chorobą – informuje Izabella Budryn.

Wyprzedaż trwać będzie w godzinach 13.00-18.00, a po jej zakończeniu Girls In Da House przemieni się w imprezę poprowadzoną przez znane DJki. Wstęp zarówno na wyprzedaż, jak i na imprezę jest darmowy.

– Każda z nas cierpi na to samo – jesteśmy przeładowane ciuchami, które czasami już wysypują się z szafy. Jednocześnie każda z nas nie potrafi pożegnać się z ukochaną sukienką czy bluzką. Dzięki atmosferze panującej na Girls In Da House nie tylko pozbędziemy się tego problemu, ale też przy okazji będziemy się dobrze bawić – zapewnia Izabella Budryn.  

Osoby chętne do wystawienia na sprzedaż zawartości swojej szafy mogą rejestrować się pisząc wiadomość na adres info@kredytowa9.pl, bądź dzwoniąc pod numer 505 361 806. Koszt wystawienia to 50 złotych.