Galyna urodziła się w malowniczym regionie huculskim, górzystej części Ukrainy znanej z pełnych słońca lasów i jezior, które zdają się zapraszać do baśni. To tutaj mieszka Hucuł, otwarta i wesoła społeczność. Szanują swoje tradycje i przekazują historię swojego narodu poprzez projekty artystyczne. Wśród Hucułów znajdziesz nie tylko radosne dźwięki tradycyjnych instrumentów, takich jak trembita, talerze i akordeon, ale także żywe hafty na ich strojach narodowych i dekoracjach domowych. Ten kolorowy i afirmujący życie wzór był przekazywany z pokolenia na pokolenie, opowiadając historię ludzi i przekazując ich twórcze poszukiwania, piękno i oryginalność.

mat. prasowe

Dorastając, zainteresowana, energiczna i otwarta na świat, Galyna od najmłodszych lat chłonęła tradycje huculskie. Uczestnicząc w rodzinnej firmie zajmującej się dystrybucją chemii samochodowej i akcesoriów, dała się poznać jako profesjonalny dentysta-implantolog i była właścicielką swojej kliniki stomatologicznej. Jednak jej pragnienie wniesienia do świata większej jasności i duchowości doprowadziło ją do głębszego zagłębienia się w kulturę swoich rdzennych mieszkańców. Tak narodziła się marka Goryanka, łącząca nowoczesne techniki produkcji z tradycjami huculskiej sztuki ludowej.

Produkty tej marki wykonane są z najwyższej jakości tkanin, takich jak kaszmir, wełna merynosów, bawełna i jedwab. Ozdobione są wykwintnym haftem huculskim, wykonywanym głównie ręcznie. Miękkie kardigany, swetry, lekkie bluzki i spódnice Goryanki są nie tylko wygodne i praktyczne, ale także piękne i niepowtarzalne. Żywy haft uzupełnia Twój wizerunek, podkreślając indywidualność, witalność i doskonały smak.

mat. prasowe

Oprócz odzieży i akcesoriów marka Goryanka oferuje także artykuły wyposażenia wnętrz. Pościel, zasłony i obrusy wykonane z wysokiej jakości tkanin, bogato zdobione radosnym haftem huculskim, wnoszą do wnętrz witalność huculszczyzny.

Jednak marzenia Galyny Laiuk o uczynieniu świata lepszym miejscem wykraczają poza markę Goryanka. Założyła Klub Biznesu i Kultury, który zrzesza rodaków z całego świata. Doświadczywszy wyzwań związanych z adaptacją i samorealizacją w obcym kraju, Galyna postanowiła pomóc swoim rodakom poszukującym możliwości założenia własnego biznesu lub znalezienia pracy w krajach europejskich, USA i Kanadzie. Klub Biznesu i Kultury współpracuje z twórcami różnych projektów komercyjnych, zapewniając wsparcie i szkolenia swoim członkom, pomagając im zadomowić się na nieznanych terytoriach, wnosić wkład w społeczeństwo i realizować swoje marzenia.

Zobacz także:

mat. prasowe

Galyna Laiuk głęboko wierzy, że będąc pomocnym, każdy może poprawić nie tylko swoje życie, ale także pomóc innym. Zachęca ludzi do realizowania swoich marzeń i czynienia świata piękniejszym. Poprzez markę Goryanka oraz Klub Biznesu i Kultury Galyna wywiera pozytywny wpływ i szerzy na świecie tętniącego życiem ducha hucułów.

Więcej informacji TUTAJ