Instagram: @pawel_official
Followersi: 9, 978 k
W galerii znajdziecie nasze ulubione zdjęcia z profilu @pawel_official >>>

Od czterech lat prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @pawel_official. Co prawda na początku nie złapał do niego "zajawki", jednak po kilku miesiącach dał się wciągnąć w wir dodawania nowych zdjęć.

Traktuje swoje konto jako blog, pewnego rodzaju pamiętnik ze zdjęciami, do których może wrócić w każdym momencie. Z czasem zwykłe wrzucanie zdjęć zamieniło się w pasję, która trwa do dziś. 

"Zauważyłem, że w pewnym momencie ludzie zaczęli interesować się tym, co dodaję na Instagram. Obserwowałem ich pozytywny odzew i to mnie trochę napędzało. W między czasie łapałem się różnych rzeczy szukając czegoś co mnie zaciekawi i stanie moim hobby" - wspomina Paweł.

Z biegiem czasu jego konto zaczęło się prężnie rozwijać, a co za tym idzie różne marki zaczęły się z nim kontaktować proponując mu współpracę, a projektanci zapraszać na pokazy. 

"Hobby zaczęło się zmieniać w coś, co przynosi mi dużo fajnych korzyści. Dzięki temu miałem okazję poznać niesamowitych ludzi i obcować w świecie mody, sztuki, fotografii" - dodaje Paweł Zmitrowicz. 

Co go inspiruje i po co to tak w ogóle robi?

"Inspiracje są wszędzie. Wstaję rano, a w głowie pojawia się jakiś pomysł, który następnie zamieniam w zdjęcia. Sprawia mi to radość. Lubię to i co najważniejsze fajne jest uczucie, kiedy kompletnie obcy mi ludzie doceniają to co robię, wspierają mnie, a nawet podchodzą na ulicy" - mówi Paweł, właściciel konta na Instagramie @pawel_official.

W galerii znajdziecie nasze ulubione zdjęcia z profilu @pawel_official >>>