1. Paul McCartney i Stella McCartney 

Wciąż są nierozłączni. W wywiadzie dla CNN projektantka przyznała, że ojciec miał na nią znaczący wpływ i to jemu w dużej mierze zawdzięcza swój sukces - nie tylko zawodowy, ale też życiowy. Piosenkarz z legendarnego The Beatles przekazał jej ważne dla niej wartości, jak bycie aktywistą, walka o prawa człowieka, działania na rzecz pokoju, czy utrzymania czystego środowiska. Stella McCartney przyznała, że prócz ułatwienia pod względem zdobycia sławy, ze względu na wiarę w słuszność poglądów taty była wielokrotnie krytykowana. Projektantka nie toleruje "zabijania zwierząt w imię mody" i nie korzysta z takich materiałów jak skóra czy futra. Często mówi o tym głośno i zachęca do podobnego myślenia. 

"Mówi się, że tylko skórzane torebki są luksusowe. Ja wiem, że 50 milionów zwierząt rocznie jest zabijanych, by produkować z nich ubrania - Według mnie nie ma w tym żadnego luksusu."

Niedawno projektantka wstawiła urocze zdjęcia na swojego Instagrama z Paulem McCartney'em nie tylko z okazji amerykańskiego dnia ojca, ale też jego 74. urodzin, które wypadły 18. czerwca

 

2. Georgia May Jagger i Mick Jagger

To kolejny świetny duet. Mimo, że Georgia zajmuje się modelingiem - oboje wyglądają jak dawne gwiazdy rocka. Córkę inspiruje wizerunek taty i wyraźnie widać to w jej stylu! Od Micka Jagger'a zaczerpnęła oryginalny look, a od mamy - Jerry Hall pomysł na karierę modelki. Po jednym i drugim została "skazana na sławę", jak mówi w wielu wywiadach. Georgia May Jagger często podkreśla, że modeling jest dla niej jedynie pracą, a nie całym życiem. Mówi, że wciąż nie czuje się pewna siebie i ma pewne kompleksy jak każda dziewczyna! 

"Nie jestem typem dziewczyny, która cały dzień chodzi w perfekcyjnym makijażu i idealnie ułożonych włosach. Cenię sobie swobodę."

Jak widać luźne podejście do życia odziedziczyła po rock'n'rollowym tacie, tak samo jak chęć podróżowania. Georgia May Jagger w wywiadzie dla amerykańskiej wersji Harper's Bazaar wspomniała, że będąc małą dziewczynką często zasypiała w samolocie w małym mieście, a budziła się w Nowym Jorku. Długie loty były dla niej codziennością. 

 

3. Lily-Rose Depp i Johnny Depp

Modelka na swoim instagramowym koncie @lilyerose_depp dodała urocze zdjęcie z czasów swojego dzieciństwa z tatą - Johnnym Depp'em. Z okazji Dnia Ojca zamieściła pod nim wzruszający opis:

"Mój tata jest najsłodszą i najbardziej kochaną osobą jaką znam, ale to przede wszytskim kochający ojciec dla mojego malutkiego brata i mnie. Każdy kto go poznał, przyzna mi rację" 

Mimo natłoku obowiązków, spędzają razem bardzo dużo czasu. W wywiadzie dla Mail Online, Johnny Depp przyznał się, że martwi się o 17-letnią córkę każdego dnia. Wspiera jej karierę i kibicuje jej. Aktor od początku dba o rozwój Lily-Rose Depp i jest z niej dumny. 

"Cokolwiek robi, zawszę jestem przy niej jeśli potrzebuje rady. W końcu jestem tu dla niej. Wiem, że dzieci będą podejmować własne decyzje - to normalne, ale wierzę, że jeśli jesteśmy rodzicami to najlepszym co możemy zrobić jest wspieranie. I ja to robię codziennie."

 

4. Francisco Lachowski i Milo Lachowski

Nie ma tygodnia, w którym Francisco Lachowski nie chwaliłby się swoim małym synkiem - Milo na Instagramie. Dodatkowo razem z żoną Jessian Gravel prowadzą oficjalne instagramowe konto malucha @lachowski_milo. Ich rodzinne zdjęcia są przeurocze! Pozują nawet wspólne do różnych kampanii, m.in. dla La Maison Ogilvy. Nic dziwnego, bo Milo odziedziczył niesamowitą urodę po obojgu rodziców. Chłopiec od chwili urodzenia zaczął stał się modelem - sesji z małym Milo jest coraz więcej. Para spodziewa się kolejnego dziecka, a chłopiec kompana do towarzystwa. Niedawno Francisco Lachowski wstawił na Instagrama urocze zdjęcie synka leżącego na zaokrąglonym brzuchu mamy, z opisem:

"Milo pyta Laslo, kiedy będą mogli się wspólnie pobawić" - Widać, że młody tata całkowicie oszalał na punkcie nie tylko cudownej Jessian Gravel, ale też 3-letniego synka.

 

5. Miley Cyrus i Billy Ray Cyrus

Wyglądają razem świetnie i równie dobrze się dogadują! Już od narodzin mała Miley była oczkiem w głowy taty. Miley Cyrus początkowo nazwała się Destiny Hope, bo jej tata uważał, że przeznaczeniem jej córki będzie niesienie światu nadziei i bycie kimś wielkim. Gdy dorastała, jej ksywą stało się urocze Smiley, czyli "uśmiechająca się", więc zmienił jej imię na Miley - tak jak chciała. Jak widać, od początku Billy Ray Cyrus miał co do córki wielkie plany i udało się - może być z niej dumny, bo osiągnęła ogromny sukces. Miał znaczący wpływ na rozwój jej kariery, bo od początku wspierał ją całym sercem, pomagał się rozwijać, ale zdarzały się momenty załamania. Gdy Miley Cyrus miała 18 lat w szczerym wywiadzie dla GQ Magazine wyznał, że jej udział w serialu "Hannah Montana" rozbija jego rodzinę. Po licznych skandalach, jak na przykład afera Miley, kiedy nagrano ją odurzoną psychotropami - bał się o córkę, jej zdrowie i protestował przeciwko jej zachowaniu.

"To wymyka się spod kontroli. Tak bardzo chciałbym cofnąć czas. Kiedyś moja rodzina była bezpieczna i szczęśliwa."

Gdy Miley Cyrus dorastała stawał się spokojniejszy i aktualnie wygląda na to, że znowu mają świetny kontakt. Córka wciąż promuje tatę na Instagramie i komplementuje go w opisach. Zobacz ich wspólne zdjęcia w galerii.