Paul McCartney i Stella McCartney 

Wciąż są nierozłączni. W wywiadzie dla CNN projektantka przyznała, że ojciec miał na nią znaczący wpływ i to jemu w dużej mierze zawdzięcza swój sukces – nie tylko zawodowy, ale też życiowy. Piosenkarz z legendarnego The Beatles przekazał jej ważne dla niej wartości, jak bycie aktywistą, walka o prawa człowieka, działania na rzecz pokoju, czy utrzymania czystego środowiska. Stella McCartney przyznała, że prócz ułatwienia pod względem zdobycia sławy, ze względu na wiarę w słuszność poglądów taty była wielokrotnie krytykowana. Projektantka nie toleruje „zabijania zwierząt w imię mody” i nie korzysta z takich materiałów jak skóra czy futra. Często mówi o tym głośno i zachęca do podobnego myślenia. 

Mówi się, że tylko skórzane torebki są luksusowe. Ja wiem, że 50 milionów zwierząt rocznie jest zabijanych, by produkować z nich ubrania. Według mnie nie ma w tym żadnego luksusu - stwierdziła.

Niemal co roku projektantka wstawia urocze zdjęcia na swojego Instagrama z Paulem McCartney'em nie tylko z okazji amerykańskiego dnia ojca, ale też jego urodzin, które wypadają 18 czerwca.


Mick Jagger i Georgia May Jagger

To kolejny świetny duet. Mimo, że Georgia zajmuje się modelingiem – oboje wyglądają jak dawne gwiazdy rocka. Córkę inspiruje wizerunek taty i wyraźnie widać to w jej stylu. Od Micka Jaggera zaczerpnęła oryginalny look, a od mamy – Jerry Hall pomysł na karierę modelki. Po jednym i drugim została „skazana na sławę”, jak mówi w wielu wywiadach. Georgia May Jagger często podkreśla, że modeling jest dla niej jedynie pracą, a nie całym życiem. Mówi, że wciąż nie czuje się pewna siebie i ma pewne kompleksy jak każda dziewczyna.

Nie jestem typem dziewczyny, która cały dzień chodzi w perfekcyjnym makijażu i idealnie ułożonych włosach. Cenię sobie swobodę - przyznała.

Jak widać, luźne podejście do życia odziedziczyła po rock'n'rollowym tacie, tak samo jak chęć podróżowania. Georgia May Jagger w wywiadzie dla amerykańskiej edycji magazynu „Harper's Bazaar” wspomniała, że będąc małą dziewczynką często zasypiała w samolocie w małym mieście, a budziła się w Nowym Jorku. Długie loty były dla niej codziennością.


Johnny Depp i Lily-Rose Depp

Lily-Rose Depp w ostatnim czasie nie miała lekko. Córka Johnny'ego Deppa znalazła się w ostatnich tygodniach na celowniku internautów. Wielu fanów aktora miało bowiem do niej żal, że od razu nie stanęła publicznie po stronie swojego ojca w trakcie jego głośnego procesu z Amber Heard. Kilka lat temu, gdy wszystko jeszcze nie było aż tak bardzo skomplikowane, modelka dodała na swoim instagramowym koncie urocze zdjęcie z czasów swojego dzieciństwa. Z okazji Dnia Ojca zamieściła pod nim wzruszający opis:

Zobacz także:

Mój tata jest najsłodszą i najbardziej kochaną osobą jaką znam, ale to przede wszystkim kochający ojciec dla mojego malutkiego brata i mnie. Każdy kto go poznał, przyzna mi rację - napisała pod fotografią z rodzinnego albumu.

Cokolwiek robi, zawszę jestem przy niej jeśli potrzebuje rady. W końcu jestem tu dla niej. Wiem, że dzieci będą podejmować własne decyzje - to normalne, ale wierzę, że jeśli jesteśmy rodzicami to najlepszym co możemy zrobić jest wspieranie. I ja to robię codziennie - dodała.

lilyrose_depp / instagram.com


Billy Ray Cyrus i Miley Cyrus

Wyglądają razem świetnie i równie dobrze się dogadują. Już od narodzin mała Miley była oczkiem w głowy taty. Przypomnijmy, że wykonawczyni hitu „Party In The U.S.A.” początkowo nazwała się Destiny Hope. Jej tata uważał bowiem, że przeznaczeniem jej córki będzie niesienie światu nadziei i bycie kimś wielkim. Gdy dorastała, jej ksywą stało się urocze Smiley, czyli „uśmiechająca się”, więc zmienił jej imię na Miley – tak jak chciała.

Jak widać, od początku Billy Ray Cyrus miał co do córki wielkie plany i udało się – może być z niej dumny, bo osiągnęła ogromny sukces. Miał znaczący wpływ na rozwój jej kariery, bo od początku wspierał ją całym sercem, pomagał się rozwijać, ale zdarzały się momenty załamania. Gdy Miley Cyrus miała 18 lat w szczerym wywiadzie dla „GQ Magazine” wyznał, że jej udział w serialu „Hannah Montana” rozbija jego rodzinę. Po licznych skandalach, jak na przykład afera Miley, kiedy nagrano ją odurzoną psychotropami – bał się o córkę, jej zdrowie i protestował przeciwko jej zachowaniu.

To wymyka się spod kontroli. Tak bardzo chciałbym cofnąć czas. Kiedyś moja rodzina była bezpieczna i szczęśliwa - wyznał.