Wersow rośnie w siłę

Wersow to od kilku lat jedna z najpopularniejszych postaci w polskim internecie. Członkini Ekipy, a prywatnie partnerka jej założyciela, Friza, już w 2021 roku znalazła się na pierwszym miejscu przygotowanego przez magazyn „Forbes” prestiżowego rankingu najcenniejszych kobiecych marek osobistych w naszym kraju. Na ten moment Weronika Sowa, bo tak naprawdę nazywa się gwiazda mediów społecznościowych, może pochwalić się już trzema milionami obserwatorów na Instagramie oraz niewiele mniejszą rzeszą widzów na platformach TikTok i YouTube.

Wersow jest w ciąży? Internauci nie mają wątpliwości

W ostatnim czasie pod materiałami influencerki w social mediach pojawia się coraz więcej komentarzy dotyczących jej odmienionego wizerunku. Internauci zwracają uwagę na to, że znana dotychczas z zamiłowania do obcisłych i eksponujących ciało stylizacji twórczyni od jakiegoś czasu pokazuje się głównie w obszernych, zakrywających sylwetkę ubraniach.

Zdaniem części fanów modowe wybory kończącej w tym roku 27 lat ukochanej Karola Wiśniewskiego mogą potwierdzać krążące już od kilku tygodni plotki o jej rzekomej ciąży. Wysyp tego typu opinii można szczególnie zauważyć pod najnowszym filmem Weroniki z urodzin jej narzeczonego.

Czy Wersow ma taką luźną marynarkę, bo jest w ciąży?

Kto też zauważył, że Wera zawsze na jakieś okazje nosiła dopasowane sukienki, a od jakiegoś czasu nosi luźne ciuchy? Tym razem nawet na urodziny Karola nie ubrała sukienki. I kolejna sprawa, że (...) wyraz twarzy jej się zmienił

Mi się wydaje, że faktycznie jest w ciąży

Pamiętam ten ciężki oddech przy wchodzeniu po schodach jak byłam w ciąży. Werka, widać, że coś się zmieniło i to pozytywnie!

– komentują widzowie Wersow.

Co ciekawe, niektórzy postanowili nawet pójść o krok dalej i już teraz pogratulować Weronice odmiennego stanu.

Gratulacje ciąży

Werka jesteś w ciąży? Promieniejesz. Jeśli tak, to gratuluję!

– czytamy.

Internauci są przekonani, że Wersow jest w ciąży / fot. WERSOW / youtube.com

Friz o byciu ojcem

Zaznaczmy, że sama Wersow do tej pory nie odniosła się do spekulacji na temat jej rzekomej ciąży, do czego – co mamy nadzieję dla wszystkich jest oczywiste – ma zresztą pełne prawo. Influencerka  na przestrzeni lat wielokrotnie powtarzała jednak, że macierzyństwo jest jednym z jej największych marzeń i celów życiowych. Na temat założenia rodziny wypowiedział się niedawno także Friz.

W ostatnim wywiadzie młody biznesmen wyraził nadzieję, że będzie „najlepszym ojcem”. Następnie sam wyjaśnił, co to właściwie według niego oznacza.

Ja myślę, że to znaczy przede wszystkim być osobą, która rozumie, która daje dużą swobodę, bo ja taką miałem i wydaje mi się, że to jest megaważne. I (osobą - przyp. red.), która też nie ocenia – powiedział w rozmowie z Michałem Dziedzicem z Pudelka.

Karol odpowiedział także na kluczowe pytanie, czy na ten moment jest już gotowy na ojcostwo.

Dzisiaj myślę, że nie. Sam fakt, że pracuję między 12 a 16 godzin dziennie, z czego 8 pewnie montuję filmy. Więc jak widzisz nie za wiele jest tam czasu na dzień dzisiejszy – wyznał Friz.