Sole. Mare. Amore., Sole. Mare. Vacanze. – marzymy o tym szczególnie wtedy, gdy temperatury spadają poniżej zera. Na szczęście, marka Drivemebikini zadbała o to, by ciepła i słońca nam nie zabrakło. 

Kampania Drivemebikini Inverno in Toscana

Otulone miękkimi bluzami z kubkiem kawy w dłoniach, ubrane w dodające energii stroje kąpielowe na zimowych wyjazdach – tak wyobrażamy sobie zimę z Drivemebikini. Chcemy, żeby było dokładnie tak, jak w najnowszej kampanii marki. Tęsknimy za latem, dlaczego więc miałoby nie przyjść do nas wtedy, gdy najbardziej go potrzebujemy? 

W kampaniach zawsze staramy się inspirować do podróżowania i odkrywania świata. W najnowszej, zimowej, zabieramy widzów do naszej ukochanej Toskanii zimą. Ten region Włoch nie jest bardzo popularny na zimowe wyjazdy, a szkoda, bo ma wiele do zaoferowania! Odkrywamy dla was dzikie gorące źródła, magiczne średniowieczne miasteczka i malownicze mgliste krajobrazy. Wioski i winnice mogą być uśpione, ale sceneria nadal zapiera dech. Cyprysy, gaje oliwne i pofałdowane wzgórza tworzą niezapomniany klimat – mówi nam Zosia Krasuska, założycielka marki Drivemebikini.

Najnowsza kolekcja Drivemebikini to klasyka w wydaniu eko. Marka stawia na modele, które kochają jej fanki i fani w kolorach, które niezależnie od sezonu są i będą hot.

Adam Pluciński/Move Picture

W kolekcji postawiliśmy na klasyki. Wracają reedycje bestsellerów z naszych poprzednich sezonów, nie mogło zabraknąć t-shirtów Sole. Mare. Vacanze. w kolorze ecru (tym razem w wersji 100% z recyklingu) i granatowym, oraz motywu Sole. Mare. Amore., który pokochali nasi klienci. Mamy też sporą gamę bluz uszytych z bawełny organicznej i konopi. Pojawią się też kostiumy kąpielowe na zimowe wyjazdy, które sprawdzaliśmy dla was w gorących źródłach. Cały dział swimwear jak zawsze powstał z włoskich tkanin z recyklingu – opowiada Zosia Krasuska. 

Adam Pluciński/Move Picture

Kampania Drivemebikini Inverno in Toscana:

Zobacz także:

Foto: Adam Pluciński/Move Picture
Modelka: Ola Sośnierz/Xmanagement
Dyrektor kreatywna: Zosia Krasuska Kopyt

Zdjęcia znajdziecie w galerii pod artykułem.