iPhone 7 został zepchnięty z pozycji lidera przez swojego największego konkurenta. Według najnowszego raportu najlepszym smartfonem jest telefonem z systemem Android.

Niezależna organizacja Consumer Reports działająca na rzecz konsumenta w celu stworzenia bardziej sprawiedliwego, bezpieczniejszego i zdrowszego świata po raz kolejny przygotowała zestawienie najlepszych smartfonów dostępnych na rynku. W oparciu o rzetelną wiedzę, testy produktów, a także rygorystyczne badania okazało się, że obecnie najlepszym telefonem komórkowym na rynku jest Samsung Galaxy S8, który pokonał iPhone'a 7 i 7 plus. Co na to odwieczni wielbiciele systemu iOS?

Według przygotowanego raportu Samsung Galaxy S8 posiada najwyższej klasy kamerę wyposażoną w opcję zwiększania niskiego poziomu światła, wyświetlacz, żywotność baterii (potrafi wytrzymać nawet do 26 godzin), funkcjonalność i do tego wszystkiego jest wodoodporny. Jak się okazuje najnowszy model koreańskiej firmy jest także obecnie najchętniej kupowanym smartfonem. Czy Apple weźmie sobie te badania do serca i stworzy jeszcze lepszy model iPhone'a 8?

Na przestrzeni lat Samsung Galaxy przeszedł sporą przemianę i już dawno przestał przypominać modele sprzed lat. Aktualnie to minimalistyczny, elegancki i nowoczesny smartfon naszpikowany nowościami technologicznymi. Jeżeli weźmiemy pod uwagę relację ceny do sprzętu, to w przypadku Samsunga za podobną cenę sprzętu firmy Apple otrzymujemy zdecydowanie bardziej jakościowy i wydajny smartfon.