Rozstanie Bradleya Coopera i Iriny Shayk to jedno z najgłośniejszych do jakich doszło w ostatnim czasie w światowym show-biznesie. Plotki o rozpadzie ich związku nasiliły się w związku z ogromną popularnością debiutu reżyserskiego Coopera, filmu „Narodziny gwiazdy”. Fani obrazu zaczęli podejrzewać, że Bradleya łączy coś więcej ze swoją filmową partnerką, Lady Gagą. Mówiło się, że to, dlatego artystka zerwała zaręczyny z Christianem Carino, a ich wspólny występ podczas 91. gali rozdania Oscarów na początku marca, podczas którego patrzyli sobie głęboko w oczy, nie był wyreżyserowany. Szybko okazało się jednak, że Cooper z zakończeniem związku wokalistki nie miał nic wspólnego, jednak to, że między nim a rosyjską modelką coś się popsuło, niestety okazało się prawdą. Kilka tygodni temu zagraniczne serwisy rozpisywały się, że Bradley i Irina nie mieszkają już razem, a kiedy on powinien zajmować się swoją córką Leą, woli imprezować. Teraz z kolei te same portale uważają, że byli kochankowie chcą sobie dać jeszcze jedną szansę.

Zobacz także: Irina Shayk ma piękną siostrę! Jak wygląda Tatiana Petenkova i czym się zajmuje?

Irina Shayk i Bradley Cooper znowu są razem?

The Sun donosi, że modelka po krótkiej rozłące znowu zamieszkała w posiadłości aktora w Los Angeles. Informator brytyjskiego dziennika twierdzi, że Bradley Cooper i Irina Shayk chcą zacząć nowy rozdział i odciąć się od tego, co było, myśląc o wspólnej przyszłości. Nie do końca wiadomo, co było przyczyną kryzysu w ich związku. Czy faktycznie były to plotki, jakoby aktora łączyło z Lady Gagą coś poza planem, a może wir pracy, w jaki dał się wciągnąć po niebywałym sukcesie filmu „Narodziny gwiazdy”. Przypomnijmy, że nominowany do Oscara obraz, który ostatecznie zdobył tylko jedną statuetkę dla najlepszej piosenki za „Shallow”, uczynił z Coopera milionera. Pozostaje nam trzymać kciuki za to, by tym razem plotki również okazały się prawdą, a uczucie Iriny i Bradleya odżyło.

Zobacz także: Bradley Cooper i Lady Gaga zaśpiewają na popularnym festiwalu? To ich pierwszy wspólny występ po rozstaniu aktora z Iriną Shayk