Informacja o ciąży IrinyShayk pojawiła się najpierw w serwisie plotkarskiego magazynu People. Para nie potwierdziła jeszcze medialnych doniesień, ale fani modelki już dopatrują się śladów wypukłego brzucha na zdjęciach z wybiegu Victoria'sSecret. Zaprezentowane przez nią stylizacje miały elementy zakrywające brzuch lub otaczające talię. Może to być przypadek, ale dziennikarze dopatrują się w tym dowodów na pierwszą ciążę Iriny.

Modelka debiutowała w tym roku na wybiegu Victoria'sSecret, więc o jej występie i tak było już głośno. Teraz media zwracają się również w stronę starszego od niej o 11 lat, 41-letniego Bradley'aCoopera. Aktor był jednym z gości pokazu Victoria's Secret Fashion Show 2016, który odbył się w Paryżu. Para jest razem od kwietnia 2015 roku. Zeszli się po tym, jak rozpadły się ich poprzednie związki - IrinaShaykrozstała się z ChristianoRonaldo, a BradleyCooper ze swoją dziewczyną i aktorką, SukiWaterhouse

W styczniu w mediach pojawiły się plotki o rozstaniu pary, ale oni sami nigdy ich nie komentowali. Po kilku miesiącach okazało się, że para nie tylko wciąż jest razem, ale planuje także ślub. Czekamy na potwierdzenie informacji o ciąży i gratulujemy!