Kolejna wielka gwiazda postawiła na markę Sary Boruc – The Mannei!

Sara Boruc idzie jak burza! Choć jej marka The Mannei dopiero niedawno pojawiła się na rynku, a sklep internetowy ruszył w połowie stycznia 2021 roku, odnotowuje sukces za sukcesem. O marce zrobiło się głośno za sprawą Kendall Jenner, która skórzaną kurtkę z metką The Mannei założyła tuż po świętach Bożego Narodzenia podczas urlopu spędzanego z rodziną w Aspen. Napisały wówczas o tym chyba wszystkie najważniejsze portale (łącznie z nami) – nie tylko z Polski, ale i zza granicy. I nie trzeba było czekać długo, by na projekt marki postawiła kolejna wielka gwiazda. Po Kendall Jenner w okryciu The Mannei pojawiła się top modelka znana z pokazów Victoria's Secret, Elsa Hosk, która na Instagramie pokazała się w obszernym kożuchu marki. Teraz w takim samym płaszczu pokazała się Irina Shayk. Wow!

Irina Shayk w płaszczu the Mannei, marki Sary Boruc

Była partnerka Bradleya Coopera i mama małej Lei De Seine, w płaszczu The Mannei wybrała się właśnie na spacer z córeczką. Ultramodny w tym sezonie kożuch o fasonie oversize i z charakterystycznymi szerokimi połami to model Jordan, który dostępny jest w sklepie internetowym marki – themannei.com. Niestety cena nie jest już tak dostępna – za płaszcz trzeba zapłacić 13 500 zł. Niewątpliwie jednak to fason ponadczasowy, który nigdy nie wyjdzie z mody.

Irina Shayk do kożucha The Mannei dobrała zestaw składający się z dopasowanych spodni i koszuli na guziki uszyte z prążkowanej dzianiny w musztardowym kolorze, żółtą torebkę, martensy i ciemne okulary w prostokątnych oprawkach. Umiejętnie połączyła więc ze sobą inspiracje z lat 70. i 90., będące teraz na absolutnym topie. I trzeba przyznać, że wyglądała świetnie! 

„Whaaaaaat?!” – napisała na swoim Instagramie Sara Boruc (@mannei_is_her_name), pod zdjęciem Iriny w jej płaszczu, nie kryjąc entuzjazmu. Po raz kolejny zresztą. I wcale się nie dziwimy. 

Irina Shayk po raz pierwszy skomentowała rozstanie z Bradleyem Cooperem >>>

Jak wyglądała Irina Shayk w kożuchu The Mannei? Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie czekają na was zdjęcia ze spaceru.