Jaden Smith, 20-letni gwiazdor i syn aktorskiej pary, Willa Smitha i Jady Pinkett Smith, zgotował swoim fanom niemałe zaskoczenie! Barwny twórca znany z otwartości, ale nie z porywczości i nieokiełznanego temperamentu, podczas jednego z ostatnich koncertów w ramach festiwalu Camp Flog Gnaw Carnival w Kalifornii wykrzyczał ze sceny coś, co wprawiło tam obecnych  w osłupienie. Nie przebierając w słowach wyznał:

Joanna Przetakiewicz potwierdziła nowy związek!

Chce, żeby wszyscy wiedzieli, że Tyler, The Creator to mój najlepszy przyjaciel. Kocham go tak strasznie, że powiem wam coś, czego on sam nie chce wam powiedzieć: Tyler to mój chłopak! I jeszcze jedno: był nim przez całe życie. Tę informację dodatkowo potwierdził później na swoim Twitterze.

Wygląda na to, że partnerzy jednak nie ustalili ze sobą tego coming outu. Podobno wywołany ze sceny raper zaśmiewał się słuchając wyznania Jadena i skomentował go za pomocą wymownego gestu pokazując swemu chłopakowi środkowy palec

To o tyle zaskakująca wiadomość, że jeszcze nie tak dawno wiązano 20-letniego Jadena Smitha z Odessą Adlon, amerykańską aktorką, którą nie bardzo akceptowała matka rapera. Wcześniej spotykał się także z inną gwiazdką kina - Amandlą Stenberg, a także m.in. Sarah Snyder - modelką, o której głośno było za sprawą oskarżeń o kradzież wartej prawie 16 tysięcy dolarów torebki Hermesa. 

Jak obstawiacie, Jaden Smith i Tyler, The Creator faktycznie są parą?

Heidi Klum i Tom Kaulitz szykują się do ślubu? Modelka pokazała urocze wideo

 

Zobacz także: