Projekt "Humans of New York" działa w social mediach od 2010 roku i jego głównym założeniem jest uchwycenie na zdjęciach 10 tysięcy mieszkańców Nowego Jorku. W ten sposób od ponad 7 lat powstaje niezwykły album porterów ludzi i ich historii, który na Facebooku obserwuje już ponad 18 milionów osób z całego świata, a na Instagramie 7 milionów.

NAJLEPSZE I NAJGORSZE STYLIZACJE NA MET GALI 2017 >>>

Podczas tegorocznej Met Gali twórcom popularnego projektu fotograficznego udało się uchwycić niecodzienne wyznania gwiazd. Na zdjęciach znaleźli się między innymi: Ryan Reynolds z Blake Lively, Selena Gomez, Claire Danes i Hugh Dancy, a także Serena Williams i Alexis Ohanian. Jednak to wyznanie Kanadyjczyka urzekło nas najbardziej. Dlaczego? Sami zobaczcie:

"Ona zawsze odpowiada z empatią. Na złość ze zrozumieniem, na nienawiść odpowiada z empatią. Potrafi poświęcić czas, aby wyobrazić sobie co stało się z ludźmi, gdy mieli po 5, 6 lat. Blake sprawia, że jestem jeszcze bardziej empatyczną osobą. Miałem bardzo trudną relację z ojcem. Zanim umarł, sprawiła, że zapamiętałem rzeczy, których nie chciałem zapamiętać. Spowodowała, że zapamiętałem te dobre czasy" - wyznał o Blake Lively jej mąż Ryan Reynolds.