Nie ma jednej recepty na to, jak znaleźć miłość. Istnieją jednak rady i wskazówki, do których warto się stosować. Zauważyłaś z pewnością, że niektóre osoby emanują energią, która przyciąga do nich innych. Ty też możesz być takim magnesem na miłość. Oto 5 wskazówek, jak to osiągnąć.

Jak znaleźć miłość? Dzięki tym wskazówkom znajdziesz kogoś szybciej niż ci się wydaje

W twoim życiu brakuje miłości już od dłuższego czasu? Przychodzimy z pomocą. Dzięki tym (naprawdę prostym) wskazówkom znajdziesz partnera szybciej niż ci się wydaje. Zobacz, na co zwrócić uwagę.

Kochaj siebie

Mówi się, że póki ty sama nie kochasz siebie, to nikt inny nie będzie cię w stanie pokochać. I coś w tym jest. Jeśli chcesz znaleźć miłość swojego życia, zacznij od siebie. Znajdź swoje mocne strony, sprawiaj sobie przyjemności, dbaj o siebie. Badania dowodzą, że oprócz bezpieczeństwa ludzie szukają w drugiej osobie właśnie… miłości do siebie. Dzięki niej jesteś bardziej pewna siebie i wywołujesz zdecydowanie lepsze wrażenie. Nie ma nic bardziej atrakcyjnego niż kobieta, która zna swoją wartość i kocha siebie.

Zdaj sobie sprawę, że jesteś godna bycia kochaną

Niektóre osoby nie mogą znaleźć miłości, ponieważ same nie wierzą, że ktoś będzie w stanie je pokochać. To zdecydowanie krzywdzące myślenie. Podobnie, jak z kochaniem siebie, musisz też zdać sobie sprawę z tego, że jesteś wartościowa i godna miłości. Z takim podejściem będzie ci zdecydowanie łatwiej. Jeśli i tak nie wierzysz w to, że ktoś cię pokocha, to nie ma co się dziwić, że nadal jesteś singielką. Nastawienie jest naprawdę ważne. Jesteśmy przekonane, że masz w sobie coś, za co ktoś inny cię pokocha. Musisz tylko umieć to w sobie znaleźć.

Określ to, czego szukasz

Jeśli chcesz być magnesem przyciągającym miłość, musisz wiedzieć, co chcesz przyciągnąć. Określ, czego szukasz w przyszłym partnerze; jakich cech (psychicznych i fizycznych), jakiego podejścia, poglądów i planów na życie. Nie zawsze będziesz przyciągać tych właściwych facetów, ale przynajmniej będziesz wiedziała, że dana osoba nie jest dla ciebie. „Selekcja” będzie zdecydowanie łatwiejsza.

Określ swój „przeciwny biegun”

Magnes ma dwa bieguny. O pierwszym pisałyśmy w poprzednim punkcie. Określenie tego, czego nie szukasz, jest tak samo ważne, jak określenie tego, czego szukasz. Właśnie to jest twoim „przeciwnym biegunem”. Warto wiedzieć, co jest dla ciebie czerwoną flagą i czego po prostu nie oczekujesz od związku. Wiedza na temat tego, czego chcesz (i nie chcesz), jest niezwykle potężna. Pomoże ci znaleźć to, na co zasługujesz.

Bądź sobą

Jeden z ważniejszych punktów, jeśli chodzi o znalezienie miłości. Zawsze bądź sobą, nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. To nigdy nie jest dobry pomysł. Jeśli ktoś ma cię pokochać, to za to, kim tak naprawdę jesteś. W końcu ta osoba ma spędzić całe życie z prawdziwą wersją ciebie, nie tą udawaną. Dodatkowo, gdy jesteśmy sobą, jesteśmy najbardziej pewni siebie, bo nie musimy udawać, kłamać, zmyślać. A to jest niezwykle atrakcyjne.

Zobacz także: