Chyba każda kobieta wie, czym jest brafitting. Jednak mimo tej wiedzy, niestety według przeprowadzanych badań 80% kobiet w Polsce nadal ma źle dobrany stanik. Dlaczego tak się dzieje? Powodów może być kilka, a jednym z nich - brak możliwości skorzystania z usług profesjonalnej brafitterki. Czy jest coś, co może rozwiązać ten problem? Tak i właśnie znalazła go marka ESOTIQ, która stworzyła aplikację Idealne Dopasowanie, umożliwiającą każdej z Nas znaleźć idealne dopasowanie biustonosza. I co istotne - bez wychodzenia z domu! Wystarczy, że wejdziecie na stronę ESOTIQ.com, odpowiecie na kilka pytań, a następnie aplikacja sprawdzi czy deklarowany rozmiar jest właściwy i zasugeruje Wam odpowiednie modele z oferty marki. 

Na ESOTIQ.com czeka na Was nie tylko wirtualna brafitterka, ale również jej wyjątkowa, superseksowna asystentka Sandra Kubicka. Modelka, która jest jedną z ambasadorek ESOTIQ, została bohaterką kilku krótkich filmików. Opowiada w nich, dlaczego idealne dopasowanie stanika jest tak ważne oraz zdradza szybkie i łatwe sposoby na doskonałe wyeksponowanie biustu. Dzięki niej dobór odpowiedniego rozmiaru biustonosza trwa zaledwie kilka minut! Znacznie dłużej może zająć Wam wybór modelu, który Wam się podoba, gdyż w ofercie marki ESOTIQ znajdziecie mnóstwo pięknych fasonów i kolorów. 

Jak dopasować stanik z aplikacją IDEALNE DOPASOWANIE? 

Po pierwsze, musicie określić typ oraz rozmiar swojego ulubionego stanika, który macie już w swojej szafie. Jego odpowiednie scharakteryzowanie, pozwoli na dobranie tego idealnego modelu. Następnie sprawdźcie, w jaki sposób miseczki układają się na Waszym biuście. Czyli, czy uciskają Wasze piersi lekko czy mocno, pozostawiają luźną albo niewielką przestrzeń i czy dobrze się dopasowują. Kolejny krok, to kwestia obwodu. Ale spokojnie, w aplikacji ESOTIQ nie musicie podawać żadnych konkretnych danych. Chodzi o określenie, czy Wasz biustonosz nie jest za ciasny i nie wbija się w skórę, a może jest zbyt luźny i tył stanika ląduje zbyt wysoko, czyli aż na łopatkach. Przypomnijcie sobie też, na którą haftkę zapinacie stanik. Tak, to też ma ogromne znaczenie! Następnie musicie określić kształt swojego biustu, a pomogą Wam w tym rysunki. Jest ich sporo, bo aż dziewięć, więc na pewno któryś dopasujecie do siebie. I tym sposobem dotrzecie do końca, czyli do momentu, w którym dowiadujecie się, jaki macie rozmiar biustonosza w ESOTIQ. Od tej pory możecie już tylko cieszyć tą jakże istotną i ułatwiającą życie wiedzą. I oczywiście koniecznie wybrać coś z kolekcji ESOTIQ!  Żeby jeszcze bardziej ułatwić Wam korzystanie z aplikacji, poniżej znajdziecie zilustrowane etapy doboru idealnego stanika ESOTIQ!