Czas pędzi nieubłaganie. Może to i banał, ale ciągle coś nam o tym przypomina. Najlepszy przykład? Najnowsze zdjęcia Iris Law zrobione na czerwonym dywanie podczas Festiwalu Filmowego w Cannes 2021. Córka Jude'a Law jest na nich nie do poznania. I to nie tylko dlatego, że jest już dorosła – 25 października tego roku skończy 21 lat, ale i dlatego, że niedawno zdecydowała się na radykalną metamorfozę i... ogoliła głowę prawie na łyso. „Dzień, w którym ogoliłam głowę, zmienił moje życie. Nigdy wcześniej nie zrobiłam czegoś takiego” – wyznała w jednym z wywiadów, zapytana o swoją decyzję. I dodała: „Spojrzałam w lustro i pomyślałam, że będzie to emocjonalnie trudne. Ale nie było. Czuje się dobrze. I jestem na tyle pewna siebie, że nie obchodzi mnie, co myślą na ten temat inni”. Jak wygląda? Nie trzymamy was dłużej w niepewności.

Jak wygląda córka Jude'a Law – Iris Law?

Córka Jude'a Law pojawiła się w Cannes z okazji premiery filmu Wesa Andersona „Kurier Francuski z Liberty” („The French Dispatch”). Na czerwonym dywanie pojawiła się ubrana w białą długą sukienkę domu mody Christian Dior i biżuterię Bulgari – a konkretnie okazałe kolczyki. Uwagę przyciągał jednak nie tylko efektowny strój, ale i fryzura aktorki – obcięte na jeżyka ufarbowane na platynowy blond. To tym większa metamorfoza, że Iris Law naturalnie ma włosy takie jak tata – blond, ale w ciemnym, trochę mysim wydaniu. Poznalibyście, że to ona? Zajrzyjcie do galerii poniżej, gdzie prześledzić można, jak zmieniała się na przestrzeni lat. 

Kim jest Iris Law – kariera córki Jude'a Law

Kariera Iris Law rozpoczęła się od sesji dla magazynu „Vogue”, w której Iris wzięła udział razem z ojcem. To właśnie wtedy złapała bakcyla do branży mody. Choć może było jej to pisane – jej matką chrzestną jest sama Kate Moss! Podobnie zresztą jak i Brytyjka, także i córka Jude'a Law nie należy do najwyższych modelek na świecie – ma 162 cm wzrostu. Pojawia się na największych światowych wybiegach i w topowych kampaniach. W swoim portfolio ma współpracę z brandami, takimi jak: Miu Miu, Burberry, Loeve, Fendi, Marc Jacobs oraz Bulgari. Jest także ambasadorką Diora, co doskonale tłumaczy jej stylizację z Cannes.

Ale skoro znów jesteśmy przy Cannes, warto wspomnieć, że charakterystyczny jeżyk Iris Law, pojawił się nie bez powodu. Artystka ogoliła głowę do roli Soo Catwoman w powstającym właśnie serialu „Pistol” o życiu Steve'a Jonesa, założyciela i gitarzysty legendarnego zespołu „Sex Pistols”. Iris Law poszła bowiem w ślady rodziców i jest też aktorką. Oprócz niej w produkcji zobaczymy także m.in. Maisie Williams. Za reżyserię biograficznego serialu odpowiada Danny Boyle, twórca takich hitów jak: „Sumdog. Milioner z ulicy” czy „Trainspotting”. 

Jude Law – dzieci

Iris Law jest córką Jude'a Law z pierwszego małżeństwa aktora z Sadie Frost. Para była razem w latach 1997-2003 i w tym czasie doczekała się trójki dzieci. Oprócz 20-letniej dziś Iris także dwóch synów – Raffa i Rudy'ego Law, którzy mają dziś odpowiednio 24 i 18 lat. Iris Law ma jednak jeszcze przybrane rodzeństwo, bo Jude Law jest ojcem piątki! Doczekał się jeszcze dwóch córek: 11-letniej Sophie Law ze związku z Samanthą Burkę i 6-letniej Ady Law ze związku z Catherine Harding. A ponieważ jest teraz żonaty po raz drugi (w 2019 roku wziął ślub z Phillipą Coan), być może nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. No cóż, czas pokaże...