Białe, czyste koszule i grzeczne dzieci. Posegregowane zabawki. Nieprzerwana radość. Czy rodzicielstwo naprawdę tak wygląda? Odpowiedź brzmi: nie, a na pewno nie zawsze. I nie ma w tym nic złego. Mamy to, czyli serial komediowy, który już niebawem zadebiutuje na platformie streamingowej Player, w zabawny sposób ukazuje codzienne sytuacje oraz problemy, z którymi mierzą się (nie tylko) młodzi rodzice. Myślisz o powiększeniu rodziny? Właśnie spodziewasz się dziecka? Należysz już do grona rodziców? A może po prostu chcesz się dobrze bawić i szukasz lekkiego, zabawnego serialu na wieczór? Jeśli odpowiedź na (przynajmniej) jedno z wymienionych przez nas pytań brzmi „tak”, nowa produkcja od Player Oryginal na pewno przypadnie ci do gustu. Poznaj obsadę, datę premiery i inne szczegóły z nią związane!

Insta-rodzina. Jak wygląda rodzicielstwo w rzeczywistości?

Niestety idealne kadry, które doskonale znamy z mediów społecznościowych, mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. Co więcej, często dołują, a nawet wpędzają w kompleksy niektórych rodziców. Właśnie dlatego powstał serial komediowy Player Orginal Mamy to, który w niezwykle błyskotliwy, zabawny oraz oryginalny sposób pokazuje, jak wygląda rodzicielstwo w rzeczywistości. Zachęca do tego, aby do niektórych spraw podejść z dystansem. I być dla siebie nieco łaskawszym / łaskawszą. W końcu nikt z nas nie jest perfekcyjny. 

Mamy to: poznaj obsadę, datę premiery i inne szczegóły z nią związane!

Bohaterami serialu są Ada oraz Szymon, którzy niedawno powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, a także ich sąsiedzi – Ewa i Szymon – rodzice dwóch dziewczynek. Mimo tego, że prowadzą różne style życia, okaże się, że mają ze sobą wiele wspólnego. I to właśnie ze względu na dzieci. W poszczególnych odcinkach (będzie ich 10) widzowie oraz widzki będą mogli / mogły obserwować ich codzienne życie i utożsamić się z nimi (przynajmniej w niektórych sytuacjach). 

Kto zagrał w serialu Mamy to? W rolach głównych zobaczymy Katarzynę Kołeczek, Szymona Mysłakowskiego, Laurę Breszkę oraz Szymona Roszaka, których możesz kojarzyć z wielu rodzimych filmów i seriali. 

Premiera Mamy to zbliża się wielkimi krokami. Pierwszy odcinek serialu, który w zabawny i oryginalny sposób pokazuje, jak wygląda rodzicielstwo w rzeczywistości, będzie dostępny na platformie streamingowej Player.pl od 23 marca 2021 roku. To nie koniec dobrych informacji. Tego dnia będzie można obejrzeć na Playerze dwa odcinki, kolejne co tydzień. Szykuj popcorn!