Jak dziś odnaleźć się w Kościele? Co to znaczy wierzyć? Jak odróżniać dobro od zła? Na te i wiele innych pytań muszą sobie odpowiedzieć katolicy. Dziś o te odpowiedzi może być trudniej niż kiedyś. Atmosfera wokół Kościoła gęstnieje, a ilość opinii na temat funkcjonowania w nim i postępowania może wprowadzać zamęt. Dla Joli wiara realizuje się w obecności przy drugim człowieku, wsparciu, rozmowie pomimo jego niedoskonałości. Karolinie opowiedziała o tym, skąd w niej tak silna potrzeba wiary i mówienia o niej publicznie.

„Kobieta w biznesie" - Joanna Ceplin w kolejnym odcinku #GirlTALK >>>

Dla Joli tematem wyjątkowo interesującym jest wpływ religijności i duchowości na życie i psychikę. W swoich filmach często nawiązuje właśnie do wiedzy z zakresu psychologii, która stanowi dla niej wartościowe źródło wiedzy. Zdaje sobie sprawę, że wiara nie rozwiąże wszystkich problemów, które ludzie noszą w sobie. Sama przyznaje, że od lat chodzi na psychoterapię, aby lepiej poznać siebie i radzić sobie z trudnościami z przeszłości.

#girlTALK i #girlsASK to internetowe show tworzone przez Karolinę Cwalinę. Każdy odcinek swoją premierę ma w czwartek o 21.00 na kanale YouTube. W ramach tych dwóch cykli prowadząca odpowiada na pytania widzów oraz rozmawia z zaproszonymi gośćmi na tematy takie jak: samorozwój, biznes, pasje, miłość czy macierzyństwo. To pierwszy taki projekt, gdzie silne, zdolne, przedsiębiorcze kobiety (i nie tylko) rozmawiają otwarcie o tym, co jest dla nich ważne, w co wierzą, co je bawi, ale też co je boli. Rozwinięciem odcinków jest podcast.