Bohaterka świątecznej kampanii HalfPrice, w której rolę wciela się Julia Kamińska zaprasza cię na świąteczną ucztę i obdarowywanie prezentami bliskich. Idealna sukienka, markowy krawat, akcesoria dla psa … wszystko to, czego potrzebowała znalazła w HalfPrice! Tak jak bohaterka kampanii masz szansę w ofercie sklepu marki znaleźć unikatowe prezenty, które z wielką radością podarujesz bliskim. Odkryjesz tysiące dekoracji świątecznych do domu, a
nawet akcesoria do pieczenia oraz zastawę do przygotowania kolacji — i to wszystko w atrakcyjnych cenach! Nie czarujemy, to magia cen HalfPrice!

mat. prasowe

Marka opiera się na koncepcji sprzedażowej off-price. Co to znaczy? Zespół kupców współpracuje z brandami i projektantami z całego świata. Dzięki nim w HalfPrice możesz kupić oryginalne markowe produkty w bardzo atrakcyjnej cenie. HalfPrice to nie tylko sklep, to doświadczenie zakupowe, idealne dla łowców perełek. Zatem, jeśli szukasz inspiracji świątecznych lub pragniesz zaskoczyć swoich bliskich wyjątkowymi upominkami, to miejsce dla Ciebie. Niech te święta będą wyjątkowe tak jak Ty! Na stronie halfprice.eu czeka również na Was wirtualny przewodnik z mnóstwem inspiracji prezentowych dla niej, dla niego, dla dziecka, dla sportowców, dla szefów kuchni, dla domatorów, dla zwierzomaniaków i wiele więcej! Odwiedź najbliższy sklep lub kupuj na halfprice.eu.

mat. prasowe

Bohaterowie Video: Julia Kamińska, Meggy Be Old Agencja, Tadeusz As Management
Bohaterowie Foto: Julia, Meggy, Tadeusz oraz Leah M, Leon, Franek, Maria (Moon Kids)
Fotografia: Magda Wunsche i Aga Samsel
Asystent Foto: Wojtek Buczek
Reżyseria: Marta Mach
Operator: MIkołaj Syguda
Scenografia: Anna Szczęsna
Rekwizyty: Jan Hernik
Kostiumy : Aga Dulna
Włosy: Daria Siejak, Tomek Górecki
Make up: Marta Jędrys, Aneta Kostrzewa
Liquid : Michał Piotrowski
Muzyka : Kacper Budziszewski
Movement Director: Łukasz Przytarski
Produkcja : Visual Crafters
Dyrektor Marketingu HalfPrice: Michał Kniaź
Zespół HalfPrice: Ola Radoń, Iza Kania, Karolina Wojciechowska