O Adele znów jest głośno! I to nie tylko ze względu na jej spektakularną metamorfozę, ale również nadchodzącą wielkimi krokami premierę kolejnego albumu. W teledysku do „Easy On Me”, czyli promującego go singla, który ujrzał światło dzienne w październiku tego roku, wokalistka zaprezentowała swój charakterystyczny makijaż z kreskami na powiekach w rolach głównych. Jak się okazuje, zwrócił on uwagę wielu internautek i internautów, którzy zdecydowanie częściej zaczęli wpisywać frazę Adele Makeup w Google oraz inne wyszukiwarki internetowe. Jak go wykonać? Wiemy!

Makijaż w stylu Adele – jak go wykonać?

Idealna kreska w stylu lat 60. – to właśnie ona kojarzy nam się z makijażem, któremu Adele pozostaje wierna od wielu lat. Popularna wokalistka lansuje go na czerwonym dywanie, w programach telewizyjnych, a także w swoich teledyskach. Obserwując ją w mediach społecznościowych, okazuje się natomiast, że stawia na niego także podczas imprez prywatnych. Jak widać, kocie oko w stylu Adele sprawdza się w wielu sytuacjach. Właśnie dlatego chętnie się nią zainspirujemy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Jak wykonać makijaż w stylu Adele? 

Adele od dawna współpracuje z Michaelem Ashtonem. To właśnie on odpowiada za jej (nie bójmy się tego stwierdzenia!) ikoniczne makijaże z najważniejszych wydarzeń czy sesji zdjęciowych. Co ciekawe, profesjonalista nie ukrywa tego, jak i za pomocą jakich kosmetyków tworzy charakterystyczny look jednej z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Jak dowiadujemy się z wideo, które kilka lat temu nagrał we współpracy z Lisą Eldridge, maluje kreski na oczach za pomocą wodoodpornego eyelinera od MAC Cosmetics, a także żelowego eyelinera marki Bobbi Brown. Czyli kosmetyków dostępnych w Polsce! Sprawdź poniżej. 

Makijaż w stylu Adele krok po kroku

Chcesz wykonać makijaż w stylu Adele? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, nie mogłaś trafić lepiej. W 2016 roku Michael Ashton pojawił się bowiem gościnnie w jednym z filmów nagrywanych przez Lisę Eldridge i zdradził, jak stworzyć ikoniczny look z kocim okiem, a także poradził się profesjonalnymi wskazówkami dotyczącymi makijażu. Cały tutorial możesz obejrzeć poniżej.