AI a smartfony: nowy poziom doświadczeń

Czy zastanawiałaś się kiedyś, jak bardzo sztuczna inteligencja może zmienić sposób, w jaki będziesz korzystać ze smartfona? Wraz z rosnącym wpływem technologii AI nasze telefony stają się nie tylko narzędziami komunikacji czy rozrywki, ale także partnerami w ekspresji kreatywności. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom takim jak Galaxy AI od firmy Samsung, codzienne doświadczenia z urządzeniem mobilnym osiągają zupełnie nowy poziom.

Galaxy AI już tu jest!

Wykorzystanie sztucznej inteligencji w smartfonach zapoczątkowała seria Galaxy S24, która otworzyła drzwi do nowych możliwości komunikacyjnych, eliminując bariery językowe i ułatwiając wymianę informacji na globalną skalę.

Dzięki aktualizacji One UI 6.1, Galaxy AI jest teraz dostępne na wybranych urządzeniach Galaxy, zapewniając jeszcze więcej możliwości kreatywnej ekspresji i efektywności w codziennym życiu. Odkryj, jak sztuczna inteligencja może zmienić sposób, w jaki korzystasz ze smartfona, ułatwiając ciągłe doskonalenie swojej pracy i wyrażanie swojej kreatywności.

Dla osób, które chciałyby przetestować funkcje Galaxy AI, dostępna jest również aplikacja Try Galaxy, która pozwala na sprawdzenie możliwości Galaxy na dowolnym urządzeniu.

Materiały prasowe

Komunikacja bez granic dzięki Galaxy AI

Dzięki innowacyjnym funkcjom tłumaczenia na żywo Galaxy AI, możesz prowadzić płynne rozmowy telefoniczne i wymieniać wiadomości tekstowe w czasie rzeczywistym, niezależnie od języka twoich rozmówców. Interpreter pozwala natychmiast tłumaczyć rozmowy pomiędzy językami, co przydaje się na przykład podczas podróży zagranicznych lub spotkań biznesowych. Live Translate umożliwia bieżące tłumaczenie tekstów, ułatwiając komunikację pomiędzy ludźmi mówiącymi różnymi językami.

Nowa era produktywności dzięki Galaxy AI

Note Assist to z kolei inteligentny asystent notatek, który generuje podsumowania, szablony i strony tytułowe, znacznie zwiększając wydajność podczas tworzenia notatek. Transcript Assist natomiast konwertuje mowę na tekst, umożliwiając szybkie tworzenie podsumowań lub tłumaczeń z nagranych rozmów lub wykładów.

Kreatywność bez granic

Galaxy AI oferuje również między innymi funkcje Generative Edit i Edit Suggest, które korzystają ze sztucznej inteligencji do udzielania sugestii edycji zdjęć. Dzięki nim szybko poprawisz i udoskonalisz swoje fotografie, zyskując nowe możliwości twórcze. Poza tym Instant Slow-mo pozwala na generowanie dodatkowych klatek wideo, umożliwiając uzyskanie efektu slow motion nawet po nagraniu materiału wideo.

Zobacz także:

Materiały prasowe

 

 

Materiał promocyjny marki Samsung.