Masz już naszykowane w ulubionych czy w zakładkach rzeczy, które chcesz kupić? Wielkimi krokami zbliżają się wyprzedaże na Black Friday, potem Cyber Monday a zaraz po świętach ruszają kolejne. Nawet jeśli nie masz w planach wielkich zakupów, pewnie skusisz się na coś ładnego, co sprawi przyjemność tobie lub twoim bliskim.

Teraz robiąc zakupy możesz zaoszczędzić dodatkową kwotę  - nawet kiedy rzeczy, które kupujesz są w promocji. Pojawiła się nowa usługa, która umożliwia zwrot pieniędzy za zakupy w twoich ulubionych sklepach!. Mówimy o Dify, czyli usłudze cashback, która pozwoli ci odzyskać nawet do 30% zapłaconej za daną rzecz kwoty.  Dify jest wbudowane bezpośrednio w przeglądarkę Opera w innych przeglądarkach dostępne jako wtyczka. W porównaniu z innymi usługami cashback, Dify zapewnia najwyższe stawki na rynku*, podczas gdy sekcja Hot Deals oferuje podwójne i potrójne stawki cashbacku dla niektórych sklepów, zwłaszcza w sezonie zakupowym.

Jak to działa?

Brzmi niesamowicie, ale to czysta kalkulacja. Dify to fajna przygoda. Na pewno polubisz dźwięk powiadomień, które poinformują cię, że właśnie dotarł do ciebie zwrot części wydanej kwoty po zakupach.  Dify działa super prosto, tak że możesz to wytłumaczyć nawet cioci przy niedzielnym obiedzie. Dify wyróżnia się tym, że jest wbudowane w przeglądarkę Opera i udostępnienie w pasku bocznym. Jeśli korzystasz z Firefoxa, czy Google Chrome, wystarczy zainstalować wtyczkę i dodać ją do twojej przeglądarki. Możesz też korzystać z internetowej wersji usługi cashback na stronie https://dify.cc/glpl.

Szczególnie teraz, kiedy zakupy w zasadzie w całości przeniosły się do internetu, taki cashback to świetna opcja, żeby kupować taniej. Większe wydatki na imprezę, nowe książki, prezenty na święta czy nawet wakacje - wszystko to kupujemy teraz online (bo kto jeszcze nosi przy sobie gotówkę - nawet kartę coraz rzadziej), a usługa cashback to ledwie parę dodatkowych kliknięć.

Jak skorzystać z cashbacku?

Wystarczy zarejestrować się na stronie Dify Cashback (nie ma żadnych opłat), sprawdzić jakie sklepy oferują najlepsze oferty i przez stronę Dify Cashback przenieść się na stronę partnera handlowego. Jeśli szukasz bardziej bezproblemowego rozwiązania, korzystaj z Dify w Operze lub pobierz wtyczkę: po tym jak utworzysz konto, nie musisz nawet przechodzić przez stronę internetową, aby odebrać cashback. W rozszerzeniu i przeglądarce Opera możesz bezpośrednio kupować u marek, które lubisz. Podczas zakupu Dify samo obliczy, ile pieniędzy wróci na twoje konto. Możesz wybierać spośród 400 usług i sklepów w Polsce, bo do Dify dołączyło AliExpress, Booking.com, Media Expert czy Pyszne.pl, Empik, The Body Shop, Bershka, New Balance, CCC i inne marki. Przy zakupie nowego smartfona za pośrednictwem Dify Cashback w Media Expert za ok. 2000 zł, na twoje konto wróci 2,1% sumy, czyli 42 zł. To już pizza w gratisie.

Zobacz także:

W ciągu 30 dni od dokonania zakupu, środki zgromadzą się na twoim koncie a potem możesz zdecydować, czy będą dalej pracowały na siebie, czy wypłacisz je za pomocą preferowanego przez Ciebie sposobu wypłaty.

Nie ma tu żadnej tajemnicy, bo Dify Cashback zarabia na reklamach sponsorowanych i rozsianych po całej stronie promocjach. Zależy im, żebyś znalazła dla siebie jak najlepsze oferty, bo usługa pracuje na siebie, gdy ty oszczędzasz.

*Oświadczenie OPERA NORWAY AS na podstawie badań przeprowadzonych przez firmę Nielsen, w dniach 27-31 sierpnia 2021 r., które obejmowały 200 sklepów, medianę czasu wypłaty cashbacku oraz ośmiu konkurentów Dify cashback w Polsce na podstawie list (sklepy, konkurent, stawki cashback Dify) dostarczonych przez Operę.