EWELINA WÓJCIK,

23 LATA, STUDENTKA,

DO AVON DOŁĄCZYŁA W 2014 ROKU I SZYBKO ZOSTAŁA LIDERKĄ SPRZEDAŻY

ZARZĄDZAJĄCĄ WŁASNYM ZESPOŁEM KONSULTANTEK.

 

Poranek

W KONTAKCIE

Każdy dzień zaczynam od sprawdzenia stanu zamówień mojego okręgu. Kontaktuję się z moim zespołem i odpowiadam na wiadomości od Konsultantek. W praktyce to godzinne rozmowy o kosmetykach, które mogę prowadzić przy kawie w mojej ulubionej kawiarni.

 

 

Popołudnie

NOWE DOŚWIADCZENIA

Popołudnie – czas na wyzwania! Spotkania z nowymi Konsultantkami, ciekawe szkolenia i oczywiście testowanie nowych kosmetyków. Co najbardziej kocham w byciu Konsultantką? To, że każdy dzień jest inwestycją w... siebie. W Avon codziennie się rozwijam i poznaję nowych, ciekawych ludzi. Udało mi się też bardzo szybko zbudować zespół, dzięki czemu czuję się potrzebna innym. Pieniądze, które zarabiam, dały mi pełną niezależność, a nielimitowany czas pracy nauczył sporej samodyscypliny!

 

 

Wieczór

RELAKS

Przygotowuję się do ślubu, dlatego wieczory spędzam na pielęgnacji ciała i twarzy, po to by w „dniu zero” moja skóra wyglądała olśniewająco. To również część mojej pracy: testuję nowości, które potem mogę polecać innym.

 

 

Spodobał ci się dzień Eweliny i chciałabyś, by Twój wyglądał podobnie? Wejdź na avon.pl i dołącz do zespołu Konsultantek!

 

W mojej torebce

W torebce (Baylie Winged, ok. 120 zł) noszę okulary przeciwsłoneczne (AVON ATLEY, ok. 50 zł) na ostre słońce i cięższe dni. Zawsze mam też przy sobie ultralśniący błyszczyk do ust (24 zł) w delikatnym odcieniu różu, który pasuje do każdej stylizacji. jestem perfekcjonistką i zdarza mi się poprawiać makijaż w ciągu dnia, więc pod ręką muszę mieć pogrubiający tusz do rzęs (Big & Daring, 39 zł). Zamiast portfela noszę portmonetkę z różową wstążką avon (20 zł). kampania Avon KONTRA rak piersi jest mi szczególnie bliska, dlatego wspieram ją całym sercem.

Kosmetyki Avon możesz zamówić u Konsultantki, w sklepie internetowym na avon.pl, bądź w warszawskim Avon Studio w Złotych Tarasach!