Pierwszy (post)pandemiczny festiwal 

Realia pandemiczne odebrały nam sporo sposobów rozrywki. Z tego powodu w poprzednim roku nie odbyły się koncerty czy festiwale, nie tylko w Polsce, ale i na świecie. W tym roku, z racji sierpniowej daty, czyli od 11 do 14 sierpnia, kiedy wirus jest w chwilowym odwrocie, i oczywiście przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa odbędzie się FEST Festival 2021. Już się nie możemy doczekać! 

Fest, czyli w śląskiej gwarze odpowiednik słowa bardzo mocno wyrażający ogrom uczuć, emocji czy w obecnym wypadku… wydarzenia. Nie może być inaczej, 4-dniowy festiwal muzyczny organizowany w Parku Śląskim, będzie pełen przepychu muzycznego, pełen spragnionych emocji ludzi i niekończącej się zabawy. I choć wielu myli lokalizację Parku Śląskiego, ten znajduje się w Chorzowie przy ulicy Różanej. Myląca jest granica z Katowicami, jaka przebiega przy Parku. Jednak lokalizacja festiwalu stanowi jego ogromny plus, ponieważ na 620 hektarach! fani i fanki muzyki nadrobią stracony czas. A i komunikacja jest świetna! Czy mamy przekonywać dalej? 

Festiwal muzyki i ludzi 

Na ośmiu scenach będziemy mogli doświadczyć różnego rodzaju muzycznych doznań. Od imprezowych dźwięków przygotowanych przez Kygo, Ofenbach, Tommy’ego Casha czy Jaxa Jonesa po występy rodzimych raperów – takich jak Mata, Rasmentalism, Tymek, Schafter, Bedoes i wielu innych. Festiwal uświetni występ Kayah wraz z Bregovicem, a w bardziej nastrojowy klimat wprowadzi nas Sanah czy James Bay. Jednak to nie wszyscy, którzy porwą was w sam środek muzycznego szaleństwa. Bo zagrają również Alan Walker i Purple Disco Machine. Czy sierpień nie zapowiada się znakomicie? 

Przemierzając teren festiwalu, możecie nie tylko wpaść na swoich znajomych, ale także i na influencerów, których poczynania śledzicie w mediach społecznościowych. Być może będziecie mieli okazję zrobić sobie zdjęcie z ludźmi z krakowskiej EKIPY czy TEAM-u X. Jeśli jesteście fanami nowego formatu, jakim jest bikini reality, wyczekujcie uczestników Hotelu Paradise i Love Island. Na festiwalowej liście influencerów pojawi się przyjacielskie trio z Love Island, czyli Igor Łubkowski wraz z dziewczyną Magdą Karwacką i Alicją Błaszczyk. Raj na Park Śląski zamienią Blondino Latino, Maciej Kindler i Maurycy Sas-Uhrynowski. Jednak Ci panowie na pewno pojawią się ze swoją rajską ekipą. Nie zabraknie również przedstawicieli polskiego modelingu. Gwiazdy programu Top Model jakie będziecie mogli spotkać to m.in Porcelanovva, czyli Ania Jaroszewska, Olga Kleczkowska czy Michał Gała

Znani i lubiani na festiwalu 

Podczas tegorocznego FEST Festivalu nie zabraknie również Red Lipstick Monster! Ewa Grzelakowska–Kostoglu nie omija żadnego festiwalu, więc tym razem nie mogło być inaczej. My jesteśmy ciekawi, jakim wizerunkiem nas zaskoczy tym razem! Obstawiamy mocne kolory, bo przecież, kiedy szaleć, jak nie przy takiej okazji. A Red Lipstick Monster robi to mistrzowsko. W Chorzowie zobaczymy również Panią Ekscelencję, która w ubiegłym tygodniu bawiła się na AudioRiver i jak sama pisze, przetańczyła blisko 30 km! Jesteście ciekawi, ile przetańczy podczas 4-dniowego Festa? Nie zabraknie również Andżeliki Muchy, czyli Little Monster, która póki co ładuje energię na festiwal w słonecznej Chorwacji. 

W Parku Śląskim wypatrujcie także Wujaszka Liestyle, Magdy Wójcik, Julii Janulewicz, Saszan czy Fagaty. I wielu, wieeeeelu innych. Jesteście ciekawi, kto jeszcze pojawi się podczas FEST Festivalu 2021? Sprawdźcie sami już w przyszłym tygodniu!

fot. materiały prasowe

Zobacz także:

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe