Od piątku w polskich kinach najnowszą filmową odsłonę historii Christiana Greya i Anastasii Steele - Nowe oblicze Greya. Tego samego dnia, czyli 9 lutego do sprzedaży trafił również soundtrack z 22 utworami, na którym oprócz promującego singla For You Rity Ory i Liama Payna, Capital Letters Hailee Steinfeld x BloodPop, Sacrifice Black Atlass feat. Jessie Reyez, High Whethan & Dua Lipa, znalazł się również kawałek Maybe I'm Amazed. Ale nie w oryginale, czyli w wykonaniu Paula McCartneya, a w wersji samego Jamiego Dornana wcielającego się w postać Greya. Jeżeli jesteście ciekawi, jak Jamie radzi sobie wokalnie, jego coveru Maybe I'm Amazed możecie posłuchać również na Spotify

Kto jest fanem Jamiego na pewno nie jest zaskoczony. Aktor i niegdyś model, zanim został gwiazdą serii o Christianie Greyu, był członkiem zespołu Sons of Jim, w którym nie dość, że śpiewał, to również grał na gitarze. Chociaż grupa rozpadła się w 2008 roku, to jej kawałki ciągle można znaleźć w sieci. 

ZOBACZ TAKŻE: James Corden zabrał Jamiego Dornana do "pokoju zabaw". Musicie to zobaczyć! >>> 

A co czeka na was w kinach, jak już zdecydujecie się wybrać Nowe oblicze Greya? W trzeciej części, która powstała na podstawie książki autorstwa E.L. James, Christian i Ana wiodą pełne dostatku, miłości i oczywiście gorącej namiętności życie. Jednak nad ich związkiem zawisną czarne chmury. Głównie z powodu byłego szefa Anastasii, Jacka Hyde'a, który postanawia zemścić się na głównych bohaterach W obsadzie, oprócz Jamiego Dornana i Dakoty Johnson, znaleźli się również Rita Ora, Eric Johnson, Eloise Mumford, Luke Grimes, Victor Rasuk, Max Martini, Callum Keith Rennie, Bruce Altman, Arielle Kebbel, Robinne Lee, Brant Daugherty, Kim Basinger oraz Marcia Gay Harden.

ZOBACZ TAKŻE: Obejrzyjcie przedpremierowy fragment filmu „Nowe oblicze Greya” >>>