Jasmine Tookes dołącza do grona gwiazd, które w 2022 roku ogłosiły, że są w ciąży. Piękny aniołek Victoria’s Secret podzielił się szczęśliwą wiadomością z fankami i fanami na Instagramie. Ostatnie 6 miesięcy minęło tak szybko. Nie możemy się doczekać aż poznamy tego cudownego aniołka – napisała Jasmine w mediach społecznościowych.

Jasmine Tookes opowiada o swojej ciąży i ją normalizuje

Modelka otworzyła się na temat swojego stanu w wywiadzie z magazynem „Vogue”. Wyznała, że nie potrafiła znaleźć odpowiedniego sposobu, aby ogłosić, że jest w ciąży. Nie wiedziałam, jak to zrobić, nie miałam sposobu, który wydawał mi się prawdziwy, szczery – powiedziała. Tookes opowiedziała również o tych ciemniejszych stronach swojego stanu. Zdradziła, że była wyczerpana. Podczas pierwszych 12 tygodni doświadczyła ogromnego zmęczenia, co jest kompletnie normalne. Wiele kobiet czuje się tak, w szczególności na początku ciąży.

Byłam tak zmęczona, że nie byłam w stanie czytać nawet e-maili, które do mnie przychodziły – zasypiałam przed komputerem – mówiła. – Prawie zasnęłam za kierownicą.  „Nigdy nie spotkałam się z takim zmęczeniem”.

Teraz, gdy te dolegliwości ustąpiły, Jasmine razem z mężem postanowili przekazać wiadomość o ciąży światu. Modelka jest teraz w 6 miesiącu.

Tookes wyznała też, że najważniejszą rzeczą, której dowiedziała się o ciąży, jest to, że bardzo istotne jest, by unikać stresu. Wierzę, że cokolwiek czuję i każdy stres, który w sobie noszę, może bardzo łatwo wpłynąć na dziecko – powiedziała. – Każdy dzień jest straszny – nigdy nie wiesz, co się wydarzy. Więc po prostu modlę się i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Staram się zachować otwarty umysł – dodaje.

Ciążowa sesja Jasmine Tookes i jej męża

Na Instagramie Jasmine pojawiły się również przepiękne zdjęcia w minimalistycznej czarno-białej estetyce. Inspiracją były stare reklamy Ralpha Laurena i fotografie Petera Lindbergha. Modelka na niektórych kadrach pozuje wraz ze swoim mężem Juanem Davidem Borrero (amerykańskim biznesmanem związanym z firmą Snapchat) przed obiektywem Jerome Durana. Parę wystylizowała mama Tookes. Oboje wyglądali niezwykle elegancko. Zobaczcie zdjęcia.