W styczniu tego roku Jason Momoa i Lisa Bonet oficjalne ogłosili zakończenie swojego 16-letniego związku, po kilku latach małżeństwa. Pod koniec marca mówiło się, że coś może łączyć Jasona z Kate Beckinsale, po tym jak świat obiegły zdjęcia z afterparty po tegorocznej ceremonii rozdania Oscarów: Momoa oddał aktorce swoją marynarkę. Jednak te pogłoski zostały zdementowane. Czy tym razem faktycznie coś łączy 42-letniego gwiazdora „Aquamana” i 32-letnią aktorkę?

Jason Momoa i Lisa Bonet

Zanim jednak przejdziemy do najnowszych doniesień co do spraw sercowych Jasona, przypomnijmy, że wraz z Lisą Bonet mają dwójkę dzieci: 14-letnią córkę Lolę i 13-letniego syna Nakoa-Wolfa. Momoa jest także mocno związany z Zoë Kravitz, czyli córką Lisy ze związku z Lennym Kravitzem.

We wspólnym oświadczeniu wydanym na początku roku rozstająca się para przyznała, że w ich rodzinie zaczyna się rewolucja, ale że chcą to wszystko zrobić z szacunkiem, troszcząc się o siebie wzajemnie a przede wszystkim o wspólne dzieci. Zdecydowali się poinformować oficjalnie o zmianach w swoim życiu prywatnym, aby uciąć plotki. I choć później pojawiały się głosy, że Jason i Lisa dali sobie jednak kolejną szansę, na co wiele osób liczyło, okazały się one nieprawdziwe. Przyszedł czas, by każde z nich poszło w swoją stronę.

Jason Momoa i Eiza González

Jak donosi „People” obecnie Jason Momoa ma się spotykać się z aktorką Eizą González. I podobno bardzo mu na niej zależy. Momoa kręci obecnie we Włoszech najnowszą odsłonę „Szybkich i wściekłych”. Nie wiadomo jeszcze, czy González pojawi się w tej części, ale trzeba pamiętać, że wcześniej pojawiała się w serii jako Madame M. Tak prawdopodobnie poznali się z Jasonem. Nie wiadomo, jednak jak doszło między nimi do wybuchu uczucia. O ile oczywiście w ogóle doszło.

Według źródła magazynu „People” dzięki zaangażowaniu w pracę i relacji z González Jasonowi udało się uporać z rozstaniem z żoną. Z radością ma umawiać się na randki i dobrze bawić w towarzystwie domniemanej nowej partnerki, choć póki co nie ma to być jeszcze nic poważnego.

Kim jest Eiza González

Eiza González jest 32-letnią meksykańską aktorką i piosenkarką. Swoją karierę zaczynała jako 17-latka. Najpierw grała w meksykańskich telenowelach. Po kilku latach zaczęła dostawać role w anglojęzycznych produkcjach, m.in. w „Baby Driver” czy „Szybkich i wściekłych: Hobbs i Shaw”.

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach. 

Zobacz także: