Jasper i Charazinsky w kwietniu 2020 roku zamieścili w sieci szeroko komentowane nagranie, w którym opowiedzieli publicznie o łączącym ich uczuciu. Popularni youtuberzy i influencerzy wyznali wtedy, że od paru lat są parą. Przyznali też, że przez długi czas wstrzymywali się z ogłoszeniem faktu, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń, głównie w obawie przed reakcją otoczenia oraz widzów. Reakcja fanów na ich coming out przerosła jednak ich najśmielsze oczekiwania. Widzowie bardzo docenili ich szczerość i cieszyli się ich szczęściem. Nie da się też ukryć, że wyznanie na temat związku ostatecznie pozytywnie wpłynęło na ich karierę w sieci. Marki chętnie bowiem korzystały z ich gigantycznych zasięgów w mediach społecznościowych, oferując chłopakom intratne współprace.

Jasper i Charazinsky nie są już razem

Niecałe dwa lata po opublikowaniu filmiku, w którym ujawnili, że są razem, Kacper Porębski i Piotr Charaziński ponownie nagrali razem szczere wideo na temat swojej relacji. Okazało się, że związek sławnego osiemnastolatka i starszego od niego o siedem lat partnera niestety nie przetrwał próby czasu.

Myślę, że należy wam się informacja, co się dzieje u nas. Nasz związek jest publiczny i tak naprawdę od początku wszystko pokazujemy w internecie, więc to jest rzecz, którą również powinniśmy powiedzieć - zaczął Kacper.

Jak w sumie mogliście zauważyć od chyba roku na live'ach i na tiktokach, to nie było to samo, co dwa lata temu. Mimo, że my mówiliśmy wam, że wszystko jest okej z nami i że będzie dobrze, a chyba oszukiwaliśmy samych siebie - oznajmił Piotr.

Młody gwiazdor TikToka wyznał, poważny kryzys w ich związku trwał już od dłuższego czasu.

Niestety z czasem było coraz więcej gorszych chwil. Myślę, że na swój sposób staraliśmy się walczyć o ten związek - powiedział idol polskich nastolatków.

Jasper zdradził, że to on zainicjował rozstanie.

Musicie wiedzieć, że nie jesteśmy już razem z Piotrkiem. To wszystko wydarzyło się kilka dni temu. Wieczorem uznałem, że muszę już to Piotrkowi powiedzieć. Siedziało to we mnie już od dłuższego czasu. Tak naprawdę można powiedzieć, że pierwszy raz, kiedy chciałem to zrobić, był rok temu, kiedy rzeczywiście czułem, że ta magia się zaczyna wypalać, ale chowałem to w sobie - wyjaśnił.

Jasper i Charazinsky o przyczynie rozstania

Kacper i Piotrek wyznali, że na przestrzeni ostatnich lat mocno oddalili się od siebie, a instagramowa sielanka często miała niewiele wspólnego z rzeczywistością

Nas tak naprawdę przez dłuższy czas najbardziej łączyło po prostu życie w internecie. To była rzecz, przez którą sami nie potrafiliśmy sobie powiedzieć, co czujemy. Nie chcieliśmy was zawieść. Nie chcieliśmy psuć wam humorów tym, że coś jest między nami nie tak - wytłumaczył Porębski.

Najgorsze było to, że internet to była chyba jedna z niewielu rzeczy, która nas łączyła - zawtórował mu Charaziński.

Mieliśmy bardzo dużo wspólnych zobowiązań. To było najgorsze. To było jak małżeństwo, którego nie możemy zerwać - kontynuował Jasper.

Mieliśmy dużo zobowiązań, a nie mieliśmy dużo zainteresowań wspólnych - dodał Piotrek.

Charaziński przyznał szczerze, że choć ostatnio nie układało się między nimi tak dobrze, jak kiedyś, to bali się skonfrontować ze swoimi uczuciami.

To był czasami taki związek na siłę, z przyzwyczajenia, tak jakbyśmy byli małżeństwem z dwudziestoletnim stażem i czwórką dzieci, które po prostu nie może sobie inaczej życia ułożyć, bo tak trzeba - wyjaśnił influencer.

Z kolei Kacper podkreślił, że rozstają się w przyjaznej atmosferze.

Dogadujemy się teraz dużo lepiej. Myślę, że jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi, jakimi możemy być. Myślę, że to jest najlepsze zerwanie, jakie można przeżyć - wyznał łamiącym się głosem.

Kacper i Piotrek otwarcie przyznali, że rozstanie w tym momencie zupełnie nie było im na rękę m.in. na podjęte przez nich wspólne zobowiązania, takie jak wynajem mieszkania. Nie chcieli jednak odkładać w czasie tej kluczowej decyzji.

Po prostu uznałem, że pieniądze pieniądze nie mogą grać roli w tym. To są po prostu nasze uczucia, które są najważniejsze i trzeba to stawiać na pierwszym miejscu. Nic innego nie jest ważniejsze, niż nasze własne szczęście. Dlatego wbrew temu, co każdy by zrobił, przeprowadzamy się. Mimo, że mamy tutaj jeszcze masę rzeczy do zrobienia, ja się przeprowadzam do Warszawy. Mam już mieszkanie, które będę wynajmował w Warszawie. Przez ten czas Piotrek będzie jeszcze mieszkał ze mną. (...) Piotrek jeszcze szuka mieszkania i dlatego tak to wszystko wygląda - Jasper wyjaśnił ich obecną sytuację.

Nie można robić czegoś na siłę. To jest najważniejsze. I mam dla was też taką radę. Jeżeli czujecie się źle w swoim związku i czujecie, że nie chcecie tego dalej ciągnąć, to zróbcie to, co wam podpowiada serce. Niestety ja i Piotrek przez dłuższy czas czuliśmy, że mamy tyle zobowiązań, że nawet nie możemy nie być razem i wbrew własnemu szczęściu, woli, robiliśmy coś, czego nie powinniśmy - dodał na koniec.

Jasper i Charazinsky byli w związku przez ponad trzy lata. Nie wykluczają tego, że w przyszłości będą jeszcze zamieszczać w sieci wspólne filmy.

Będziecie tęsknić za tą parą?