Dobór pielęgnacji do rodzaju włosów jest kluczowy, jeśli chcemy się cieszyć piękną i bujną fryzurą. Loki i sprężynki wyglądają spektakularnie, ale potrzebują skrojonych pod ten typ włosów produktów, które pomagają zdefiniować skręt, nawilżają i nadają pasmom miękkość. Agata, której cechą charakterystyczną jest właśnie burza pięknych loków, przetestowała już w swoim życiu mnóstwo kosmetyków. Wie więc, co służy kręconym włosom, a czego zdecydowanie nie lubią. Na tym tle marka Cantu i jej nowa linia z awokado wypadają wyjątkowo korzystanie.

„Najbardziej podoba mi się, że w tych kosmetykach nie znajdziemy żadnych sylikonów i parabenów, których fale i loki po prostu nie znoszą. Znajdziemy w nich zaś bardzo dużo składników pochodzenia naturalnego, takich jak masło shea, miód i olej z awokado” – podkreśla Agata.

Jak ta mieszanka składników zadziałała na włosy naszej bohaterki? Obejrzycie poniższe WIDEO.


Agata przetestowała linię Avocado, na którą składają się trzy produkty:

  • SZAMPON NAWILŻAJĄCY Z AWOKADO CANTU (odpowiedni dla: fal typu 2, loków typu 3 oraz sprężynek typu 4), który łagodnie myje i nawilża, dzięki zawartości oleju z awokado i masła shea. Nadaje pasmom miękkość.

  • LEKKIE NAWILŻAJĄCE MLECZKO DO WŁOSÓW Z AWOKADO CANTU (odpowiednie dla: fal typu 2, loków typu 3 oraz sprężynek typu 4) to produkt, który nawilża i przywraca skręt, dzięki zawartości oleju z awokado, masła shea i miodu. Kosmetyk zwiększają naturalny połysk bez przetłuszczania. Jest odpowiednie do stosowania codziennie.  

  • NAWILŻAJĄCA PIANKA DO WŁOSÓW Z AWOKADO CANTU (odpowiednia dla: fal typu 2, loków typu 3 oraz sprężynek typu 4) jest przeznaczona dla naturalnych loków, sprężynek i fal. Podkreśla i utrwala skręt loków, sprężynek i fal oraz je nawilża, dzięki zawartości oleju z awokado, lnianego i czystego miodu.