Mimo że od rozstania Channinga Tatuma i Jenny Dewan minęło sporo czasu i nic nie wskazuje na to, by para miała się zejść, z jakiegoś powodu ich fani wciąż nie potrafią się z tym pogodzić. Nie tak dawno okazało się, że po 9 latach małżeństwa, które zakończyło się fiaskiem, aktor stara się ułożyć sobie życie na nowo, a piosenkarka Jessie J, z którą jest związany, to coś poważniejszego i wcale nie takiego świeżego, jak moglibyśmy się spodziewać. Jak się właśnie okazało, także była żona aktora zdecydowała się by pójść dalej. Kto jest nowym chłopakiem Jenny Dewan?

Channing Tatum ma nową dziewczynę. To znana piosenkarka!

Jenna Dewan ma nowego chłopaka? Kto to jest?

Wygląda na to, że oboje byli partnerzy związali się z osobami z branży – nowym wybrankiem Jenny Dewan jest broadwayowski aktor Steve Kazee. Jeśli wierzyć zagranicznej prasie, para ma już kilkumiesięczny staż i wszystko wskazuje na to, że są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Kim jest nowy chłopak Jenny Dewan?

Najbardziej pamiętna rola Kazee to ta w musicalu Once, za którą w 2012 roku został nagrodzony Tony Award. Poza tym ma też na koncie udział w licznych produkcjach telewizyjnych (m.in. Nashville i Shameless). Możecie pośrednio kojarzyć go także z drugiej części Zmierzchu Przed świtem. Chodzi o ścieżkę dźwiękową; utwór A Thousand Years jest wykonywany właśnie przez niego. Mówi się, że to właśnie miłość do muzyki jest tym, co połączyło aktorów.

Jenna Dewan z nowym, 6 lat starszym od siebie chłopakiem, dała się przyłapać w Los Angeles podczas wieczora spędzanego z przyjaciółmi. Zdjęcia podobno nie pozostawiały wątpliwości co do natury ich relacji. Ponadto światło dzienne ujrzały tej inne ich ujęcia z Palm Springs, tuż po imprezie celebrującej 43. urodziny gwiazdora, na których Dewan i Kazee trzymają się za ręce – to pierwszy raz, gdy pojawili się razem publicznie nie ukrywając swego związku.

Wszystko wskazuje więc na to, że szum wokół Jenny Dewan i Channinga Tatuma wreszcie ucichnie na dobre. Każde z nich ma wspólny etap za sobą i gotowość, by budować swe życie uczuciowe na nowo. Jak obstawiacie, Jenna Dewan i jej nowy chłopak to coś poważnego? Wróżycie przyszłość tej relacji?

Pete Davidson wyśmiał zaręczyny z Arianą Grande. Wokalistka mocno odpowiada!

Zobacz także: