Jennifer Aniston może pochwalić się znakomitą sylwetką. 50-letnia aktorka, podobnie jak jej rówieśniczka - Jennifer Lopez - nieustannie zwraca uwagę na to co je, nie omija regularnych treningów i ciężko pracuje, aby być silną i pełną energii przez długie dni na planie. Przejrzeliśmy wywiady i artykuły w mediach i zebraliśmy informacje na temat tego, jak wygląda dieta Jennifer Aniston i jakie ćwiczenia wykonuje gwiazda. W ubiegłym roku w wywiadzie dla Radio Times, gwiazda wyznała, że stosuje dietę 16:8, która polega na spożywaniu posiłków przez 8 godzin i przestrzegania "postu" przez pozostałe 16.

Dieta Jennifer Aniston

- Przestrzegam okresowego postu, więc rano nie dostarczam organizmowi jedzenia. Zauważyłam dużą różnicę w samopoczuciu, kiedy nie jem przez 16 godzin. Na szczęście godziny snu są wliczane w czas postu. Musisz tylko opóźnić śniadanie do około 10 rano - mówiła aktorka. Kiedy je, Jennifer Aniston preferuje bogatą w składniki odżywcze, dobrze zbilansowaną dietę pełną zdrowych węglowodanów, białka, zielonych i jasnych warzyw, z naciskiem na zdrowe tłuszcze, zgodnie z zaleceniami jej trenera, Leyona Azubuike.

- Uwielbiam awokado, olej kokosowy, łososia i olej rybny - wszystko, co jest dobrą formą tłuszczu, jest świetne. Zanim zje pierwszy posiłek, Jennifer Aniston pije sok z selera, a następnie czarną kawą po porannym treningu, zwykle około 8:30 lub 9:00. Kiedy chce pozwolić sobie na mniej zdrowe jedzenie, aktorka stawia na makaron Carbonara. - Wcale nie jest taki niezdrowy! To tylko jajko, parmezan i odrobina wody z makaronem. Bekon zastępuję prawdziwym boczkiem - twierdzi.

ZOBACZ TEŻ: VICTORIA BECKHAM wiemy, jak wygląda jej restrykcyjna dieta i ile trenuje! Będziecie W SZOKU!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jennifer Aniston (@jenniferaniston) Gru 5, 2019 o 2:34 PST

Jennifer Aniston: treningi

Jeniffer Aniston ćwiczy nawet 7 dni w tygodniu po półtorej godziny. - W zależności od tego, gdzie jesteśmy cyklu treningowym, ustalamy czas trwania i intensywność treningu Jen - mówi trener aktorki. - Jeśli wiem, że Jen nic nie nagrywa, to jest inna faza, niż jeśli wiem, że jutro coś się wydarzy. Jeśli zamierza iść, by odebrać nagrodę, nie zniszczę jej nóg na siłowni dzień wcześniej.

W rezultacie aktorka wykonuje różne treningi. - Ćwiczymy boks, robimy ćwiczenia siłowe, dużo pracujemy wykorzystując jej ciężar ciała. Jestem wielkim fanem zmieniania treningowej rutyny, bo wtedy ciało reaguje pozytywnie i się zmienia - mówi Leyon Azubuike, trener Aniston. Gwiazda uwielbia również jogę, którą praktykuje już od kilku lat.

Jennifer Aniston pokochała medytację

Jeśli chodzi o zdrowie psychiczne i zachowanie równowagi, Jennifer Aniston jest zwolenniczką poświęcenia czasu samej sobie. Aktorka posiada specjalny poranny rytuał, który składa się z medytacji, treningu oraz spaceru z psami. Niedziele spędza zazwyczaj w domowym zaciszu, gdzie wykonuje "mini spa". Każdego ranka stara się tez zapisywać w notatniku rzeczy, za które jest wdzięczna i nigdy nie brać niczego za pewnik.

ZOBACZ TEŻ: DIETA KATE MIDDLETON: znamy sekrety szczupłej sylwetki księżnej! Co je i ćwiczy?