Niektóre kosmetyki nie muszą mieć reklam w telewizji, żebyśmy zawsze o nich pamiętały i chętnie po nie sięgały. Taką renomę przez lata wypracował między innymi produkt brandu, który znajduje się na liście ulubionych marek kosmetycznych Francuzek. Ich odkrycie na szczęście nie pozostało pilnie strzeżoną tajemnicą i my także mamy okazję korzystać z dobroczynnego działania olejku. Ponad 20 milionów sprzedanych butelek na całym świecie, jak podaje „Who What Wear”, świetnie to podkreśla. Grono fanek tego kosmetyku stale się powiększa, a wśród kobiet mających go w swojej kosmetyczce można wymienić między innymi Jennifer Aniston. Dlaczego ulubieniec Francuzek stał się także jej faworytem? Powodów jest kilka.

Ulubiony olejek wielofunkcyjny Francuzek

Niedawno pisaliśmy o ulubionych markach kosmetycznych Francuzek. Brandy z naszego zestawienia nie zyskały takiego status bez powodu. Miały ogromną przewagę nad innymi kosmetykami. Nie były to ogromne kampanie reklamowe czy wsparcie największych hollywoodzkich gwiazd. One po prostu nie mamiły nikogo pustymi obietnicami. Zamiast tego faktycznie spełniały pokładane w nich oczekiwania. Wiele z nich najpierw można było kupić przede wszystkim we francuskich aptekach. Dopiero później zaczęły rozprzestrzeniać się po Europie i całym świecie. Marka Nuxe swoją przygodę na rynku kosmetycznym rozpoczęła w 1989 roku. Sukces przyszedł dość szybko za sprawą konkretnego produktu, który wprowadzono do oferty zaledwie dwa lata później. Mowa o suchym olejku wielofunkcyjnym Nuxe Huile Prodigieuse. Ten uniwersalny kosmetyk do twarzy, ciała i włosów obecnie uchodzi już za kultowy, a ponadto 20 milionów sprzedanych butelek tylko to potwierdza.

Dlaczego Francuzki i nie tylko one sięgają właśnie po suchy olejek Nuxe Huile Prodigieuse? Wszystko wynika z jego formuły, która w ponad 98% składa się z naturalnych składników. Kosmetyk zawiera siedem cennych olejków, które tworzą intensywnie odżywczą formułę. Na tym jednak wciąż nie koniec. Oprócz olejków tsubaki, migdałowego, kameliowego, ogórecznikowego, z orzechów laskowych, makadamia i arganowego, wzbogacony jest również o witaminę E, która głęboko nawilża nawet najbardziej suchą skórę. Skład to wciąż nie wszystko, co ma nam do zaoferowania. Wiele osób przekonuje do siebie z tego powodu, że jest suchy. Co to oznacza w praktyce? Szybko się wchłania w skórę i nie pozostawia tłustych śladów. Dzięki temu można go używać nawet chwilę przed wyjściem z domu. Nie ma obawy, że zostawi plamy na ubraniach. Jako dodatkowy atutu można też wymienić jego zapach, choć to oczywiście sprawa bardziej indywidualna niż samo jego działanie. Jeżeli jeszcze go nie znasz, to sprawdź, jak działa na twarz, ciało i włosy.

Ulubiony olejek wielofunkcyjny Jennifer Aniston

Potwierdzeniem o skuteczności działania danego kosmetyku dla każdego może być coś innego. Jedni mogą się sugerować wyborami Francuzek, drudzy opiniami internautek i internautów, a jeszcze inni czekać na polecenia ulubionych gwiazd. W przypadku suchego olejku Nuxe Huile Prodigieuse można bazować właściwie na każdym z nich. Kosmetyk trafił bowiem nie tylko do kosmetyczek Francuzek i zebrał maksymalną ocenę w wielu drogeriach, ale także zainteresowały się nim gwiazdy. Do jego fanek zalicza się między innymi Jennifer Aniston. Jeżeli zatem do tej pory zastanawiałaś się, jaki kosmetyk daje efekt świetlistej skóry, którą przecież widać gołym okiem lub odpowiada za błyszczące włosy aktorki, to właśnie ten olejek jest odpowiedzią.