Jennifer Garner i Ben Affleck: dzieci

Jennifer Garner, aktorka, producentka filmowa, laureatka Złotego Globu za rolę w serialu „Agentka o stu twarzach”, ze swoim byłym mężem, Benem Affleckiem, ma trójkę dzieci: córki Violet (urodzoną w 2005 roku) i Seraphinę (urodzoną w 2009 roku) oraz syna Samuela (urodzonego w 2012 roku). Potomstwo gwiazdorskiej pary, która rozstała się w 2015 roku (on obecnie układa sobie życie z Jennifer Lopez, ona związała się z biznesmanem Johnem Millerem), nie było dotąd widywane ze sławnymi rodzicami w sytuacjach publicznych. Gwiazdorska ekspara nie udostępnia też wizerunków dzieciaków w mediach społecznościowych.

Teraz jednak dumna mama zrobiła wyjątek i postanowiła pochwalić się najstarszą latoroślą. Zabrała Violet do Białego Domu, na pierwszą państwową kolację, która odbyła się podczas urzędowania prezydenta Joe Bidena.

Jennifer Garner z córką Violet Affleck w Białym Domu

Uroczysta kolacja, które została wydana na cześć prezydenta Francji Emmanuela Macrona, miała miejsce w czwartek 1 grudnia i była pierwszym oficjalnym publicznym wyjściem Violet Affleck.

Dziewczyna, która tego dnia skończyła 17 lat, olśniewała w czarnej sukni z nadrukiem w połyskujące serduszka. Jej matka, 50-letnia Jennifer, również zdecydowała się na czarną kreację. Zachwyciła w sukni od Ralpha Laurena z lśniącymi cekinami wokół ramion. Panie zjawiły się na imprezie, trzymając się za ręce i posyłając wszystkim szerokie uśmiechy. Wyglądały niemal jak bliźniaczki.

Jennifer nie była jedyną celebrytką, która na wydarzenie zabrała swoje dziecko. Julia Louis-Dreyfus, którą znacie m.in. z „Veep”, przyprowadziła swojego syna, 25-letniego Charliego Halla. Wśród innych godnych uwagi uczestniczek i uczestników byli Jon Batiste, Anna Wintour, Stephen Colbert, Ariana DeBose, John Legend i Chrissy Teigen. Zobacz zdjęcia z imprezy w naszej GALERII!