Pierwsze informacje o tym, że Jennifer Lawrence związała się ze znacznie starszym reżyserem pojawiły się już w październiku. "The Sun" podał, że od kiedy Darren Aranofsky zatrudnił Jennifer Lawrence do pracy nad swoim najnowszym filmem, para stała się nierozłączna. Przez kilka miesięcy udało się na zmianę wyciszać i podsycać plotki, a ostatecznym dowodem stały się opublikowane właśnie zdjęcia całującej się pary. 

Wiadomo, że Jennifer Lawrence zagra główną rolę w nowym dramacie reżysera "Czarnego Łabędzia" i "Requiem dla snu". Film nie ma jeszcze tytułu, ale znana jest już lista obsady. Poza Lawrence na ekranie zobaczymy także Javiera BardemaDomhnalla Gleesona, Eda Harrisa oraz Michelle Pfeiffer. Dla Jennifer Lawrence rola u Aranofsky'ego może okazać się nawet szansą na kolejną nominację do Oscara

Bardziej niż życie zawodowe, media zainteresowało teraz życie prywatne pary. Darren Aranofsky ma 47 lat i wychowuje syna ze swojego poprzedniego związku z aktorką Rachel Weisz, nagrodzoną Oscarem za rolę w "Wiernym ogrodniku". 26-letnia Jennifer Lawrence ma za sobą kilka związków, które zwykle udawało jej się utrzymywać w sferze prywatnej. Jej największą dotychczas miłością był aktor Nicholas Hoult (na pewno znacie go z roli w "Był sobie chłopiec", w którym zagrał jako dziecko). Byli parą przez pięć lat i rozstali się ostatecznie latem 2014 roku.