Pierwsze informacje o tym, że Jennifer Lawrence związała się ze znacznie starszym reżyserem pojawiły się już w październiku. "TheSun" podał, że od kiedy DarrenAranofsky zatrudnił JenniferLawrence do pracy nad swoim najnowszym filmem, para stała się nierozłączna. Przez kilka miesięcy udało się na zmianę wyciszać i podsycać plotki, a ostatecznym dowodem stały się opublikowane właśnie zdjęcia całującej się pary. 

Wiadomo, że JenniferLawrence zagra główną rolę w nowym dramacie reżysera "CzarnegoŁabędzia" i "Requiemdlasnu". Film nie ma jeszcze tytułu, ale znana jest już lista obsady. Poza Lawrence na ekranie zobaczymy także JavieraBardemaDomhnallaGleesona, EdaHarrisa oraz MichellePfeiffer. Dla JenniferLawrence rola u Aranofsky'ego może okazać się nawet szansą na kolejną nominację do Oscara

Bardziej niż życie zawodowe, media zainteresowało teraz życie prywatne pary. DarrenAranofsky ma 47 lat i wychowuje syna ze swojego poprzedniego związku z aktorką RachelWeisz, nagrodzoną Oscarem za rolę w "Wiernymogrodniku". 26-letnia JenniferLawrence ma za sobą kilka związków, które zwykle udawało jej się utrzymywać w sferze prywatnej. Jej największą dotychczas miłością był aktor NicholasHoult (na pewno znacie go z roli w "Był sobie chłopiec", w którym zagrał jako dziecko). Byli parą przez pięć lat i rozstali się ostatecznie latem 2014 roku.