Na początku lutego dowiedzieliśmy się, że Jennifer Lawrence przyjęła oświadczyny Cooke’a Maroneya. Para spotyka się od czerwca 2018 roku. Doniesienia o zaręczynach potwierdził rzecznik prasowy Jennifer Lawrence. Ale nie zdradził jakichkolwiek informacji związanych ze ślubem. Jennifer Lawrence i Cooke Maroney unikają rozgłosu. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że pobrali się w sekrecie.

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney wzięli sekretny ślub?

W ubiegły poniedziałek (16 września) paparazzi przyłapali Jennifer Lawrence i Cooke’a Maroneya przed wejściem do Urzędu Stanu Cywilnego. Parze towarzyszyło dwóch ochroniarzy, fotograf (Mark Seliger), a także ich przyjaciółka. Fani nie mają wątpliwości, że zdobywczyni Oscara i jej ukochany pobrali się w sekrecie. Szczególnie, że jeden z internautów napisał na swoim Twitterze: „Kiedy idziesz obrać akt zawarcia związku małżeńskiego, a Jennifer Lawrence przechodzi obok, aby wziąć ślub na twoich oczach. Tak, dzieciaki! Ratusz jest COOL. Miejsce warte odwiedzenia!”. Niestety, tweet został szybko usunięty. Możliwe, że Jennifer Lawrence i Cooke Maroney poszli w ślady Sophie Turner i Joe Jonasa. Przypomnijmy, że gwiazda Gry o Tron i członek grupy Jonas Brothers wzięli pierwszy ślub w sekrecie, a następnie urządzili wystawną ceremonię poza granicami kraju.

Niektórzy podchodzą nieco sceptycznie do całej sprawy. Zwracają uwagę na casualowe stylizacje Jennifer Lawrence i Cooke’a Maroneya. Aktorka miała na sobie marynarkę i jeansy. Natomiast dyrektor jednej z nowojorskich galerii sztuki założył białą bluzę. Możliwe, że para wybrała się do urzędu, aby załatwić formalności związane ze ślubem. Nasuwa się jednak pytanie – dlaczego wzięli ze sobą fotografa i (potencjalną) świadkową? Cóż, nie pozostaje nam nic innego, niż czekać na oficjalne oświadczenie pary.

Wiemy, jaką sukienkę Jennifer Lawrence założyła na swoje przyjęcie zaręczynowe. Wyglądała obłędnie! >>>