Jennifer Lawrence i Cooke Maroney stanęli wczoraj na ślubnym kobiercu! 29-letnia aktorka i 34-letni wzięty nowojorski marszand zaczęli spotykać się w czerwcu zeszłego roku, a na początku lutego wypłynęła informacji o ich zaręczynach. Choć we wrześniu pojawiły się plotki, że Jennifer i Cooke pobrali się w sekrecie, do ceremonii doszło dopiero wczoraj. Aktorka i jej ukochany na miejsce swoich zaślubin wybrali prywatną luksusową posiadłość Belcourt Castle w Newport w Rhode Island, a o organizację imprezy poprosili znanego wśród celebrytów wedding plannera, Marka Seeda.

Już w piątek zagraniczne media donosiły, że na ślubie gwiazdy pojawi się 150 gości, w tym mnóstwo znanych nazwisk. Paparazzi udało się uchwycić w swoim obiektywie Kris Jenner, Siennę Miller, Adele, Cameron Diaz, Nicole Richie i jej męża Joela Maddena. Nie zabrakło też Emmy Stone, Ashley Olsen oraz Amy Schumer.

Zobacz także: Kogo wypada zaprosić na wesele bez osoby towarzyszącej? Tak, w niektórych wypadkach po prostu można

Jennifer Lawrence wyszła za mąż! Wiemy, kto zaprojektował jej suknię ślubną 

Nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących sukni ślubnej Jen. Magazyn People donosi, że była to kreacja domu mody Dior, którego ambasadorką aktorka pozostaje od 2012 roku. Przypomnijmy, że na swoje przyjęcie zaręczynowe, które odbyło się w maju tego roku, aktorka założyła projekt Lauren Wells, założycielki marki L. Wells Bridal. Długa szyfonowa sukienka z dekoltem typu „V” i zwiewnymi, transparentnymi rękawami kosztowała ponad 11 tysięcy złotych.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Congrats to the soon to be Mrs. Perfect JL looking like a dream in the Juliana dress

Post udostępniony przez L. Wells (@lwellsbridal) Maj 13, 2019 o 10:38 PDT

Z tego, co udało się ustalić Daily Mail wiemy, że podczas wesela Lawrence i Maroney’a doszło do pewnego incydentu. W pewnym momencie na miejscu pojawiły się dwa ambulanse. Zgromadzonym pod posiadłością w Newport paparazzi i fanom ciężko było dostrzec szczegóły, gdyż organizatorzy wesela zadbali o ciemne zasłony ograniczające widoczność. Jednak jak donosi Daily Mail, Belcourt Castle z pomocą sanitariuszy opuścił młody mężczyzna, który został przewieziony do szpitala. Mamy nadzieję, że nie był to pan młody!

Zobacz także: Hailey Bieber pokazała suknię ślubną! Wiemy, kto ją zaprojektował