Większość gwiazd stara się jak najbardziej chronić prywatność swoich dzieci. Nic w tym dziwnego, w końcu one nie są osobami publicznymi i potrzebują naprawdę dużo spokoju. Niektóre sławne osoby publikują zdjęcia swoich pociech w internecie, niektóre zakrywają im twarz, a jeszcze inne po prostu tego nie robią. Na wyższy level ochrony prywatności swojego synka weszła Jennifer Lawrence, która w nowej rozmowie przyznała, że zatrudniła dla niego ochronę.

Jennifer Lawrence zatrudniła ochronę dla swojego dziecka

Spotkaliście się kiedyś z tym, żeby Jennifer Lawrence przeprowadzała wywiad z Kylie Jenner? Właśnie się to wydarzyło. Aktorka i bizneswoman porozmawiały ze sobą, czego efekty można przeczytać w „Interview Magazine”.

Wśród wielu tematów pojawił się też temat macierzyństwa. Przypomnijmy, że Kylie jest mamą dwójki dzieci – 5-letniej Stromi i rocznego Aire’a. Jennifer natomiast została mamą chłopca, Cy, w lutym 2022 roku. Aktorka sama podjęła temat prywatności i bezpieczeństwa swoich dzieci, mówiąc: Zastanawiam się, jak twoje dzieci reagują na ochronę.

Nie miałam tyle ochrony, zanim urodziło mi się dziecko, ale gdy już się to wydarzyło, chciałam, żeby ochrona była z nami przez cały czas. Miałam natrętne myśli i czułam niepokój – dodała.

Kylie zgodziła się ze swoją koleżanką i również wypowiedziała się w tej sprawie. Stormi bardzo dobrze zna się z ochroną. I ja dobrze się z tym czuję. Tak naprawdę, to ma do nich dużo miłości. Mówię ochronie, żeby nie sprawiała wrażenia, że to jest coś tak poważnego, po to, aby mieli dobrą relację. Chcę, żeby było to jak najbardziej przyjazne i normalne – wyznała.

Lawrence zgodziła się z Jenner i przyznała, że także zależy jej na dobrej atmosferze. Na początku gwiazda chciała, żeby ochrona była „niewidzialna”, żeby jej synek jej nie zauważał. Jednak, gdy już zaczynają dla ciebie pracować, to myślisz sobie, że hej, poczekaj, przecież ta osoba jest w naszym życiu. Pomaga nam – dodała.

Co sądzicie o takiej metodzie ochrony swoich dzieci? To przerażające, że gwiazdy muszą zatrudniać ochronę również dla tych najmłodszych.