Tak, nam też trudno w to uwierzyć, ale liczby nie kłamią. Bliźniaki Jennifer Lopez i Marca Anthony’ego mają już 16 lat. Kto wdał się w kogo? Zobaczcie i oceńcie sami/same.

Małżeństwo i dzieci Jennifer Lopez i Marca Anthony’ego

Małżeństwo Jennifer Lopez i Marca Anthony’ego podobno nie było szczególnie udane. Wielu twierdziło, że J. Lo wzięła ślub z kolegą po fachu, by wyleczyć złamane serce po rozstaniu z Benem Affleckiem (do którego finalnie wróciła po 20 latach, więc może faktycznie coś było na rzeczy). Choć uparcie twierdzono, że do siebie nie pasują, 22 lutego 2008 roku Jennifer i Marc doczekali się owoców swojego związku – córki Emme Maribel i syna Maximiliana „Maxa” Davida. Niestety, szczęśliwą rodzinę tworzyli tylko trzy lata. 15 lipca 2011 para ogłosiła decyzję o zakończeniu małżeństwa, a opieka nad dziećmi spoczęła głównie na J. Lo. 

FOX via Getty Images

Jennifer Lopez z Maxem i Emme w 2012 roku.

Dziś Max i Emme są już nastolatkami – kilka dni temu rodzeństwo świętowało swoje 16. urodziny, a relacją z okolicznościowego wyjazdu do Japonii ich mama podzieliła się na Instagramie.

Jennifer Lopez pokazała córkę i syna w dniu ich 16. urodzin

Jennifer Lopez w dniu 16. urodzin Maxa i Emme podzieliła się relacją z podróży do Japonii, która była urodzinowym prezentem dla jej dzieci. 16 [Kokosków] Wycieczka urodzinowa 2024 – podpisała montaż wideo udostępniony na Instagramie.

Wśród zdjęć znalazły się wspólne, urocze kadry, a także krótkie życzenia skierowane do Maxa i Emme: Wszystkiego najlepszego dla moich Kokosków, kocham Was.

Zobacz także:

Pod filmikiem natychmiast pojawiły się tysiące komentarzy. Wiele z nich to życzenia dla dzieci J. Lo, ale nie brakuje również porównań do znanych rodziców i bezpodstawnych, krytycznych opinii na temat wizerunku córki artystki, Emme:

Max to prawdziwa kopia swojego ojca Marca Anthony'ego!

Ona wygląda jak mama, on jak tata.

Masz dwóch synów, czy córkę i syna?

Urodziłaś małego Marca!

– czytamy pod postem.

Też dostrzegacie podobieństwo, o którym tak chętnie piszą obserwatorzy J. Lo?