Uwielbiamy, gdy gwiazdy dzielą się zdjęciami ze swoimi dziećmi. Na Instagramie Jennifer Lopez pojawił się post z wieloma zdjęciami. Na jednym z nich pozuje ze swoją 16-letnią córką Emme. Pomimo tego, że kadr jest naprawdę uroczy, to i tak nie obyło się bez hejtu.

Jennifer Lopez udostępniła zdjęcie z córką. Razem wyglądają przeuroczo

Na Instagramie piosenkarki pojawił się post pokazujący jej niedzielę. Na pierwszym zdjęciu widzimy gwiazdę w stroju do ćwiczeń. Wygląda wspaniale. Następnie plakat broadway’owej sztuki i kilka zdjęć ze znajomymi. Widzimy na nich też córkę JLo – 16-letnią Emme. Na jednym kadrze przytula się z aktorem - Jonathanem Groffem, a na drugim ze swoją mamą. Duet wygląda naprawdę uroczo.

Szczęśliwa niedziela – napisała artystka w mediach społecznościowych.

54-latka miała na sobie zieloną koszulową sukienkę, złotą biżuterię i okulary przeciwsłoneczne z prześwitującymi szkłami. Nastolatk_ (Emma używa zaimków neutralnych płciowo) ubran_ był_ totalnie inaczej – w black total look. Postawił_ na czarną koszulę, czarne tunele i okulary z czarnymi oprawkami.

Zobaczcie jeden z naszych ulubionych duetów mother & child.

fot. jlo / instagram.com

Jennifer Lopez na zdjęciu z córką. W komentarzach zawrzało

Pomimo tego, że post jest niezwykle pozytywny, pełen rodzinnej atmosfery, to w komentarzach i tak pojawił się hejt.

Przepraszam, kim ona w ogóle jest? – czytamy pod postem.

Wiele komentarzy odnosi się do Emme, któr_ w ostatnich latach mocno zmienił_ swój wizerunek. Nastolatk_ identyfikuje się jako osoba niebinarna i używa neutralnych płciowo zaimków. Żyjemy w XXI wieku, a wiele „fanów” i tak komentuje i krytykuje decyzję dziecka. Komentujący odnoszą się też do jego wyglądu, pisząc niekiedy naprawdę okropne rzeczy. To musi się skończyć.

Zobacz także:

Lopez jest jeszcze mamą Maximiliana – brata bliźniaka Emme. Rodzeństwo przyszło na świat 22 lutego 2008 roku. Dzieci są owocem związku piosenkarki i Marca Anthony’ego. Para rozwiodła się jednak w 2011 roku. Opiekę nad Emme i Maxem przejęła głównie Jen. Teraz jest jeszcze macochą dzieci swojego męża – Bena Afflecka. Razem tworzą patchworkową rodzinę.