Tej jesieni w kawiarniach COSTA COFFEE zamiast jesiennych liści możemy szukać płatków róży. W sezonowym menu królują bowiem dwie wyśmienite propozycje z dodatkiem róży – kawa latte macchiato o smaku Białej Czekolady z Różą oraz Torcik różany. 


Róża coraz pewniej podbija nie tylko świat urody, ale i kulinariów, a przez kuchnię orientalną znana jest już od wieków. W jesienno-zimowe dni aromat róży dodanej do kawy przypomni nam smaki lata. To także idealny dodatek do napojów serwowanych na zimno. Efektowna wizualnie, czterowarstwowa i subtelna kawa latte macchiato o smaku Białej Czekolady z Różą wyróżnia się zbalansowanym, subtelnym smakiem. Dostępna jest także lodowa, trójwarstwowa wersja aromatycznej i subtelnej białej czekolady z różą.

Smak róży odnajdziemy w jesiennym menu nie tylko w nowej wyśmienitej latte macchiato, ale również pod postacią lekkiego, puszystego sernika. Torcik posypany z wierzchu prawdziwymi płatkami kwiatów to subtelny deser idealny na długie jesienne popołudnia spędzone w kawiarni w towarzystwie przyjaciółki lub dobrej książki.


Pozostałe smaki jesieni dostępne w kawiarniach COSTA COFFEE to przywodzącą na myśl wspomnienie lata i tropików Kokosową latte z dodatkiem bitej śmietany i kawałkami wiórków kokosowych, a także Słony Karmel − dobrze już znana trójwarstwowa kompozycja z nutą gęstego karmelu i dodatkiem chrupiącej posypki.

Nowe menu obowiązuje od 6 września br. we wszystkich kawiarniach COSTA COFFEE w Polsce.