Jessica Biel i Justin Timberlake uchodzą za jedną z najszczęśliwszych, a także najlepiej dobranych par w show-biznesie. Zaczęli spotykać się w 2007 roku. Chwilę później rozstali się - gwiazdor nie był pewien, czy chce się ustatkować i spędzić swoją przyszłość u boku jednej kobiety. Ale szybko zrozumiał, że nie potrafi żyć bez Jessiki Biel. Autor hitu Mirrors przyznał, że jest „inna niż wszystkie”. Jessica Biel i Justin Timberlake pobrali się w 2012 roku. Ich ślub odbył się we Włoszech. Natomiast trzy lata później na świat przyszedł ich syn - Silas Randall Timberlake.

Od tamtej pory Jessica Biel i Justin Timberlake rzadko pojawiają się na czerwonym dywanie. Jednak, gdy pozują na ściance, za każdym razem robią furorę i cieszą się ogromnym zainteresowaniem fotoreporterów. Jesteśmy pewne, że ich przebrania z tegorocznej imprezy halloweenowej przejdą do historii. Justin Timberlake przebrał się bowiem za mikrofon, a Jessica Biel... za własnego męża! Znajdziecie je TUTAJ. Uroczo, prawda? Okazuje się jednak, że rzeczywistość nie jest tak kolorowa, jak mogłoby się wydawać. Wiele wskazuje na to, że Jessica Biel i Justin Timberlake przechodzą kryzys, albo postanowili zakończyć swój związek!

Jessica Biel i Justin Timberlake rozstali się? Wokalistę przyłapano z inną kobietą!

Wczoraj cały świat obiegła informacja, według której małżeństwo Jessiki Biel i Justina Timberlake’a to przeszłość. Gwiazdor został bowiem przyłapany na czułościach z inną kobietą. Chodzi o Alishę Wainwright, z którą Justin Timberlake gra w filmie Palmer. Jak podaje The Sun, para spotkała się w jednym z barów w Nowym Orleanie. Tego wieczoru gwiazdy Palmer bawiły się w towarzystwie ekipy filmowej. Ale ich zachowanie zdecydowanie odbiegało od typowego dla przyjaciół zachowania. Informator portalu zauważył, że Alisha Wainwright i Justin Timberlake trzymali się za ręce. Co więcej, aktorka położyła swoją dłoń na kolanie artysty, a on objął ją ramieniem. Justin Timberlake zdradził Jessikę Biel? Spostrzegawczy fani, którzy widzieli już zdjęcia zrobione przez paparazzi, zauważyli, że Justin Timberlake nie nosi obrączki. Może to oznaczać, że gwiazdorska para już wcześniej zdecydowała się na zakończenie małżeństwa. Pozostaje nam nic innego, jak czekać na dalszy rozwój wypadków i (ewentualne) oświadczenie pary.

Zdjęcia Alishy Wainwright, z którą imprezował Justin Timberlake, znajdziecie w naszej galerii – na górze strony.

Justin Timberlake uzyskał tytuł doktora! >>>