Jessica Biel była gościem programu Ellen DeGeneres Show, w którym prowadząca zapytała ją o krążące w mediach plotki o ciąży aktorki. Chodziło przede wszystkim o zdjęcia, na których Justin Timberlake przytula żonę, trzymając ją za brzuch. Ellen wyjaśniła sprawę i dowiedziała się, że aktorka nie spodziewa się kolejnego dziecka, ale przy okazji wpadła na pomysł, by wkręcić Justina Timberlake'a. Zadzwoniła do niego z telefonu Jessiki,by przekazać wiadomość o tym, że zostanie on po raz drugi tatą. 

Zaczęła od pytania, co Justin Timberlake robi w domu. Artysta powiedział, że smaży frytki z królem domu, czyli synem Silasem. Ellen odpowiedziała na to, że wkrótce będzie się musiał zajmować także królową. Justin przez chwilę zaniemówił, a następnie dodał "Nie mogę się doczekać, by się dowiedzieć, kto jest ojcem!". Żart pokazał po raz kolejny, że Jessica i Justin są świetnie dobraną parą i mają podobne poczucie humoru. 

Ostatnio para ma także sporo zobowiązań zawodowych, dlatego częściej pojawiają się w mediach. Wspólnie wystąpili na premierze najnowszego filmu z udziałem Jessiki Biel - "Book of love". Wczęsniej wspólnie pracowali nad filmem "The Devil and the Deep Blue Sea", w którym ona zagrała główną rolę, a on stworzył muzykę.