Jessica Mercedes ma za sobą kilka poważnych związków. Po rozstaniu z Kubą Karasiem weszła w single girl era i skupiła się na sobie. Wszystko relacjonowała w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem i TikTokiem (co ciekawe, w filmikach często nawiązywała do „Seksu w wielkim mieście”, a konkretnie do Samanthy Jones, czyli jednej z bohaterek kultowego serialu). Okazuje się, że wspomniany etap w jej życiu może dobiegać końca. W mediach pojawiły się informacje, według których popularna influencerka jest znowu jest zakochana. 

Jessica Mercedes jest zakochana?

Na początku tygodnia serwis „Pudelek” opublikował serię zdjęć Jessiki Mercedes w objęciach tajemniczego mężczyzny. Miała na sobie m.in. cool kurtkę skórzaną i balerinki. A sądząc po jej minach, dobrze czuła się w towarzystwie domniemanego partnera. Sytuacja spod modnego baru w Warszawie wywołała lawinę plotek dotyczących statusu związku gwiazdy internetu. 

Jessica Mercedes ma romans ze znanym artystą?

Chwilę później rodzime tabloidy ujawniły, kim jest mężczyzna. Jak podał wspomniany „Pudelek”, Jessica Mercedes spędziła wieczór z Radosławem Szlagą, czyli 44-letnim artystą, który przez lata był związany z Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu. To znany w branży malarz, grafik oraz twórca instalacji artystycznych.

Oczywiście nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomniały, że choć wydaje się, że Jessicę Mercedes i Radosława Szlagę może łączyć coś więcej, charakter ich znajomości nie jest dokładnie znany. Główna zainteresowana całą sprawą (na razie) nie komentuje zdjęć, które ostatnio trafiły do sieci. Jeśli się to zmieni, na pewno was o tym poinformujemy.