Jessica Mercedes Kirchner, czyli jedna z najpopularniejszych blogerek w Polsce, od ponad dekady konsekwentnie realizuje swoje marzenia. Ale również ciężko pracuje! Przypomnijmy, że Jessica stworzyła dwie marki – MOIESS z kostiumami kąpielowymi oraz Veclaim. W ofercie młodszego brandu influencerki znajdziemy sukienki, spódnice, a także t-shirty. Na początku grudnia Jessica Mercedes zaprezentowała nowe projekty Veclaim. Ubrania z kolekcji What The Future Holds wyprzedały się w niespełna godzinę! To kolejny sukces rodzimej gwiazdy. Dotąd rzeczy z metką Veclaim mogliśmy kupić online, a także stacjonarnie w Lui Store. Natomiast dzisiaj blogerka otworzyła swój flagowy butik.

Jessica Mercedes otworzyła pierwszy sklep Veclaim! Sprawdźcie, jak wygląda w środku

Pierwszy sklep stacjonarny Veclaim znajduje się w najmodniejszej części Warszawy, a mianowicie przy ulicy Mokotowskiej. Jessica Mercedes przyznała, że głównymi inspiracjami do stworzenia butiku okazały się lata 70. oraz film Stanleya Kubricka – Mechaniczna pomarańcza. Właśnie dlatego w sklepie Veclaim znajdziemy ciężkie – pomarańczowe kotary, oryginalne lampy z tamtego okresu, drewnianą mównicę, jak również lustro Ultra Fragola Mirror. Jego twórca, czyli Ettore Scottass, inspirował się kobiecymi kształtami i chciał podkreślić ich różnorodność. Musimy przyznać, że lustro, które zostało ustawione w centrum butiku, to genialny insta-spot.

Jessica Mercedes zdradziła, że projektując butik Veclaim, inspirowała się również podróżami. Poszczególne elementy wystroju nawiązują do estetyki Nowego Jorku i Joshua Tree. Pomógł jej w tym Bartłomiej Karaś.

W naszej przymierzalni są trzy rodzaje oświetlenia- natural light, sexy light i glamour. Jest to bardzo popularne rozwiązanie, z którym spotkałam się w butikach w Nowym Jorku. Projektując butik, wraz z Bartłomiejem Karasiem z Mismi staraliśmy się połączyć wszystkie moje inspiracje z podróży, przede wszystkim z Joshua Tree – przyznała Jessica Mercedes.

W naszej galerii – na górze strony znajdziecie zdjęcia z butiku Veclaim. Ich autorką jest Kasia Wojtala. Sprawdźcie, jak sklep wygląda w środku!

Beata Kozidrak i Jessica Mercedes w świątecznej kampanii Zalando! Musicie to zobaczyć >>>