Rebranding Galerii Mokotów: koncert Jessie Ware w Westfield Mokotów

Stało się – Galeria Mokotów oficjalnie dołączyła do międzynarodowej grupy Westfield. 29 września z tej okazji miało miejsce wyjątkowe wydarzenie (pod wieloma względami).

Najpierw odbyła się krótka część oficjalna. Zaproszonych gości przywitał Chief Operating Officer Central Europe Unibail-Rodamco-Westfield – Arnaud Burlin. Opowiedział po krótce o historii marki Westfield oraz o jej misji. Zdradził także, dlaczego akurat Galeria Mokotów dołączyła do elitarnego grona Westfield. Dbałość o nienaganną jakość oferowanych usług, prestiżowa lokalizacja – to jedno z odnoszących największe sukcesy w Polsce centrów handlowych. Nie bez powodu Westfield Mokotów, na podstawie audytu międzynarodowej firmy SGS, zdobyła odznaczenie czterech gwiazdek. 

Materiały prasowe

Po godzinie 20:00 na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru, Jessie Ware. Piosenkarce towarzyszył utalentowany zespół wraz z energetycznymi tancerzami. Zgromadzona publiczność momentalnie poczuła klimat – zaledwie po pierwszych dźwiękach wszyscy zaczęli śpiewać i ruszać się w rytm największych przebojów Ware.

Już pierwsze wydarzenie, które organizujemy jako Westfield Mokotów okazało się spektakularne. Organizacja koncertu na dachu była nie lada wyzwaniem, ale efekt końcowy jest niezapomniany. Bardzo się cieszę, że świętowaliśmy rebranding z tak znakomitą gwiazdą jak Jessie Ware, w gronie naszych wspaniałych gości i klientów – powiedziała Izabela Wójcik, dyrektor Westfield Mokotów.

Co ciekawe, był to pierwszy występ na dachu w karierze artystki! Jak później przyznała, taka koncepcja bardzo przypadła jej do gustu. 

Fot. Piotr Tarasewicz

Goście wydarzenia mogli na żywo usłyszeć hity takie jak Wildest Moments, Kiss of Life, What’s Your Pleasure, Save a Kiss czy najnowszego singla Free Yourself”, który jest zapowiedzią 5. studyjnego albumu artystki. Emocjonująco, magicznie i niesamowicie – takiego wieczoru nie było w dwudziestoletniej historii miejsca!

Zobacz także:

Cieszę się, że tu dotarłam. Wszystko zostało zorganizowane na najwyższym, światowym poziomie - powiedziała jedna z uczestniczek koncertu. 

Fot. Piotr Tarasewicz

„Loteria śladami Westfield”: wygraj wycieczkę do NYC, Paryża czy Londynu!

Z okazji rebrandingu (byłej już!) Galerii Mokotów przygotowano kolejną niespodziankę. Od 29 września do 8 października możesz wygrać wycieczkę do Nowego Jorku, Paryża czy Londynu. Te lokalizacje nie są oczywiście przypadkowe – w każdym z miast znajdują się bowiem flagowe obiekty Westfield.

Westfield w Nowym Jorku

Weź udział w wielkiej „Loterii śladami Westfield”! Zgarnij wymarzone wakacje, wygraj kultowy, włoski skuter w kolorze soczystej czerwieni, markowe ubrania, torebki, kosmetyki i... wiele, wiele innych. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Materiały prasowe

Materiały prasowe

Powoli emocje opadają, a my nie możemy już doczekać się kolejnych wydarzeń organizowanych przez Westfield Mokotów!