Koncert Jessie Ware na warszawskim Mokotowie: przed nami wielkie świętowanie

Galeria Westfield Mokotów przygotowała niemałą niespodziankę dla swoich klientów... Już 29 września o godz. 20:00 dach centrum handlowego (najwyższy poziom parkingu) przemieni się na moment w salę koncertową! To idealna okazja, żeby tym wydarzeniem symbolicznie pożegnać lato. Wszystko z okazji rebrandingu Galerii Mokotów, która tego dnia oficjalnie przemieni się w Westfield Mokotów. Koncert Jessie Ware ma uświetnić tę uroczystość.

Występ cenionej artystki cieszy się dużym zainteresowaniem. Miejsce, w którym koncert jest organizowany, ogranicza jednak liczbę gości ze względów bezpieczeństwa. Dla wszystkich chętnych członków Westfield Club (dawny program lojalnościowy Galerii Mokotów) będzie dostępny streaming, który umożliwi jeszcze szerszej publiczności przeżywanie tych niezapomnianych emocji.

Jessie Ware to utalentowana wokalistka, która tworzy muzykę łączącą w sobie pop, rock i R&B. 29 września zaśpiewa zarówno swoje największe przeboje, jak i utwory z nowego albumu. To doskonały moment, żeby nastroić się przed koncertem przy dźwiękach jednego z największych hitów brytyjskiej artystki. Jesteśmy bardziej niż pewne, że ty też niejednokrotnie nuciłaś ten utwór!

Zależy nam, aby całość świętowania rebrandingu była spektakularna i na długo zapamiętana (...) Koncert Jessie Ware na dachu jest kontynuacją dotychczasowych działań samej Galerii, która od lat jest organizatorem unikalnych wydarzeń – mówi Agata Berndt-Wazelin, rzeczniczka prasowa Galerii Mokotów.

Głośne hity piosenkarki można by wymieniać w nieskończoność – każdy fan z pewnością zna „Save a Kiss”, „Spotlight” czy „Free Yourself”. Wokalistka ma na swoim koncie aż 6 nominacji do nagród BRIT i nominację do Mercury Prize, a jej 4 albumy wiele razy gościły w pierwszej dziesiątce tych najpopularniejszych. Dorobek artystyczny Jessie Ware robi wrażenie. 

Pssst, wiedzieliście, że singiel „Remember Where You Are” na swojej playliście umieścił sam Barack Obama?

Materiały prasowe

Bilet na koncert należy wymienić na opaskę oraz na Kartę Podarunkową o takim samym nominale (do wykorzystania na zakupy w centrum) – how cool is that? Zrobisz to w dniu wydarzenia, w godzinach 10:00-19:00, w punkcie obok recepcji.

Zobacz także:

Westfield Mokotów: rebranding Galerii Mokotów

Jak wspomnieliśmy, Galeria Mokotów oficjalnie dołącza do elitarnego grona centrów handlowych WESTFIELD, zmieniając tym samym swoją nazwę na WESTFIELD MOKOTÓW (już 29 września na fasadzie budynku zawiśnie logo WESTFIELD). Jest to niemałe wyróżnienie. 

WESTFIELD jest znakiem rozpoznawczym kultowych centrów handlowych na świecie, takich jak WESTFIELD London czy WESTFIELD World Trade Center w Nowym Jorku. Dzięki swojej sile i prestiżowi marka ta jest naturalnym magnesem zarówno dla światowych, jak i najlepszych lokalnych brandów – mówi Grzegorz Grajkowski, Director of Operations Poland, Unibail-Rodamco-Westfield.

Co również istotne, aby centrum handlowe widniało pod szyldem WESTFIELD, musi oczywiście spełnić kilka konkretnych warunków. W grę wchodzą elementy takie jak: świetna lokalizacja z dobrym połączeniem komunikacyjnym, najwyższej klasy podejście do konsumentów, działania w obrębie tematyki zrównoważonego rozwoju oraz zaangażowanie społeczne. 

Wszystko to z pewnością przyczynia się do faktu, że obrót generowany przez centra WESTFIELD jest średnio o 20% wyższy w porównaniu z innymi centrami handlowymi kategorii A.

Materiały prasowe

Znacie więc już powód, dla którego zdecydowano się tak hucznie świętować wspomniany rebranding, zapraszając na wydarzenie gwiazdę światowego formatu. To niepowtarzalna okazja, aby wszyscy chętni mogli usłyszeć na żywo ulubione kawałki Jessie Ware.

Widzimy się już 29 września!