„Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham” – Nowy zwiastun sequela popularnej komedii romantycznej Netfliksa!

Wy też z wypiekami na twarzy oglądałyście „Do wszystkich chłopców, których kochałam”? Komedia romantyczna oparta na bestsellerowej powieści Jenny Han o tym samym tytule zadebiutowała na platformie Netflix 17 sierpnia 2018 roku i okazała się być wielkim sukcesem, przyciągając przed ekrany nie tylko nastolatki. Nie dziwi więc, że Netflix postanowił nakręcić jej kontynuację. Premiera „Do wszystkich chłopców: PS. Wciąż cię kocham”, sequela „Do wszystkich chłopców, których kochałałam” już 12 lutego. By umilić nam oczekiwanie Netflix wypuścił właśnie nowy zwiastun produkcji!

O czym będzie „Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham”? – Fabuła

Druga część „Do wszystkich chłopców...” będzie równie wzruszająca i równie zabawna co pierwsza. Bo choć listy miłosne, które Lara Jean (w tej roli Lana Condor) pisała do chłopaków, w których podkochiwała się w przeszłości, dotarły do swoich adresatów, nie wszystko jest jeszcze przesądzone...

W „Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham” Lara i Peter (Noah Centineo) nie będą chcieli dłużej udawać związku. Który wejdzie na kolejne tory. Spodziewajcie się więc randek, pocałunków, a nawet wspólnych Walentynek – i to na oczach wszystkich! Głównej bohaterce nie będzie łatwo odnaleźć się w nowej sytuacji. Na szczęście wciąż może liczyć na siostry i przyjaciółki. Czy pomogą jej, podjąć właściwą decyzję, kiedy w życiu Lary zjawi się kolejny adresat jednego z jej listów (wcieli się w niego Jordan Fisher, tym samym zastępując Jordana Burtchetta)? Dziewczyna będzie musiała odpowiedzieć sobie na pytanie: czy można kochać dwóch chłopaków jednocześnie? Jeśli Wy też szukacie odpowiedzi, tym bardziej musicie obejrzeć „Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham”. Zwłaszcza, że komedia zdobyła uznanie nie tylko widzów, ale i krytyków.