Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor niedawno przywitali na świecie swoje drugie dziecko, o czym poinformowali swoich fanów na Instagramie. Para doczekała się kolejnej dziewczynki, a ich starsza córka Janina - siostry. Koroniewska podzieliła się radosną nowiną wrzucając wzruszający post, w którym zapewniła swoich obserwatorów, że obie z maleństwem są już bezpieczne w domu oraz, że pojawienie się nowego członka rodziny to dla całej trójki spełnienie marzeń. Pod zdjęciem pojawiły się także podziękowania dla wszystkich, którzy wspierali parę przez ostatnie dziewięć miesięcy.

Marzenia się spełniają. Mała Księżniczka jest już z nami w domu. Zdrowa i bezpieczna. Spełniając tym samym największe marzenie swojej starszej Siostry. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować to marzenie a także tym, którzy trzymali mocno kciuki

ZOBACZ TAKŻE: Telekamery 2018 rozdane! Poznajcie zwycięzców i zobaczcie stylizacje gwiazd >>>

Natomiast Maciej Dowbor postanowił podzielić się informacją o narodzinach dziecka w nieco zabawniejszy sposób. Ucieszony pisał o 500 plus, które para będzie mogła teraz dostawać. Dodał także, że od teraz ujemne wskaźniki demograficzne nie są jego winą.

Skok na kasę udany. W końcu mamy upragnione 500+. Spełniłem też obywatelski obowiązek i już nikt nie może mi zarzucić, że jestem winny ujemnym wskaźnikom demograficznym.

Życzymy szczęścia całej rodzinie!