Nigdy byście nie wpadli na taki pomysł! Od teraz Joanna Krupa, czyli jedna z jurorek Top Model, modelka i osobowość telewizyjna oraz Ewa Chodakowska, czyli królowa fitnessu, która ruszyła Polki z kanapy, mają ze sobą więcej wspólnego, niż można by się spodziewać.

Joanna Krupa wyszła za mąż! Mamy zdjęcie pary młodej

Joanna Krupa i Ewa Chodakowska stworzyły kolekcję szminek

Ich wspólnym dzieckiem jest projekt, do którego zaprosiła je marka Douglas. Wspólnymi siłami wykreowały nowość - zestaw szminek i konturówek Kiss Kit. Składa się on z czterech setów bazujących na ulubionych kolorach obu gwiazd. Kiss Kit by Ewa Chodakowska to komplet dwóch odcieni – pudrowego różu Sweet You w wersji Day i Una Storia z nutą śliwki w wersji Night. Za to Kiss Kit by Joanna Krupa to chłodny róż Private Pink (Day) i czerwień w odcieniu czerwonego wina o wymownej nazwie Take it Red (Night). Co ciekawe, konturówki z tej kolekcji sprawdzą się nie tylko zastosowane zgodnie z przeznaczeniem, ale także aplikowane solo, jako super trwała matowa szminka.

Stworzyliśmy wyjątkową limitowaną kolekcję czterech zestawów produktów do zmysłowego makijażu ust w wersji DAY lub NIGHT. Kiss Kit wyprzedza trendy i kreuje najmodniejszy makijaż sezonu. Do współpracy przy tej linii zaprosiliśmy dwie gwiazdy – Ewę Chodakowską i Joannę Krupę, które na co dzień inspirują miliony kobiet, dodając im pewności siebie i takie też są nasze produkty. Kiss Kit marki Douglas podkreśla indywidualność, pozwala wyróżnić się z tłumu i dodaje odwagi w codziennych wyzwaniach. – podkreśla Agnieszka Radawiec, Dyrektor Marketingu Douglas.

Ale to nie wszystko! Wspólny projekt gwiazd będzie miał kontynuację w postaci cyklu eventów przybliżających szerszej widowni najnowsze trendy beauty, a także te dotyczące mody. Pierwsza odsłona Douglas Beauty Days z udziałem Krupy i Chodakowskiej będzie miała miejsce między 28-29 września w warszawskich Złotych Tarasach, a same produkty są już dostępne w Douglasie!

Na który zestaw się skusicie - Kiss Kit by Ewa Chodakowska czy Kiss Kit by Joanna Krupa?

Ewa Chodakowska stworzyła markę z misją! Fanki trenerki są zachwycone