Joanna Krupa rozstaje się z Małgorzatą Leitner, swoją wieloletnią menedżerką. Krupa i Leitner współpracowały od ośmiu lat. To właśnie Małgorzata Leitner jest matką chrzestną ogromnego sukcesu Krupy w Polsce. Pod jej skrzydłami Joanna znalazła się m.in. w Top Model, gdzie przez kolejne sezony umacniała swoją pozycję. Dziś Joanna Krupa to jedna z najmocniejszych marek w polskim show-biznesie (na Instagramie obserwuje ją ponad milion fanów). Krupę oficjalnie reprezentowała agencja Avant Models, założona i kierowana przez Leitner. Do klientek agencji Avany Models należą także supermodelki Kasia Struss i Anna Jagodzińska. Leitner współpracuje także z Magdą Mielcarz, Urszulą Radwańską i początkującą modelką znaną z ostatniego sezonu show Top Model - Karoliną Pisarek. Pisarek i Radwańska pojawiły się u boku menedżerki na wczorajszym pokazie Macieja Zienia. Zabrakło tam za to Joanny Krupy, która nie tak dawno gościła na pokazie nowej kolekcji Dawida Wolińskiego. W poniedziałek wieczorem na fanpage'u agencji Avant Models pojawiło się oficjalne oświadczenie, donoszące o zakończeniu współpracy Krupy i Leitner. Brzmiało tak:

Avant Management informuje, że zawiesił współpracę w zakresie PR z p. Joanną Krupą. Agencję i Gwiazdę wciąż łączą długoterminowe projekty biznesowe. W tym roku mija 8 lat naszej współpracy.

Joanna Krupa i Małgorzata Leitner nie tylko przez lata współpracowały ze sobą, ale też mocno się zaprzyjaźniły. Wielokrotnie spotykały się w Warszawie czy Los Angeles, gdzie Krupa ma dom. Miały na swoim koncie wiele wspólnych sukcesów. Ostatnio wokół Krupy dzieje się sporo, bo jest i nowy program w telewizji (poświęcony czworonogom), szykuje się także rozwód (miesiąc temu Joanna wyznała, że rozstaje się z mężem Romanem Zago), a nowy sezon Top Model podobno nie dojdzie do skutku. Kolejnym zawirowaniem w życiu Krupy jest zerwanie wieloletniego kontaktu z Avant Models. Dziś media podały, że to Joanna Jabłczyńska została nową menedżerką Joanny Krupy. Przypomnijmy, że Jabłczyńska jest nie tylko aktorką, ale i radcą prawnym. Czy będzie teraz kierować karierą Krupy? Znamy już odpowiedź!

Joanna Jabłczyńska większości osób kojarzy się z dziecięcym zespołem Fasolki, programem "Pan Tik Tak" oraz serialem "Na Wspólnej", w którym gra od ponad dekady. Jednak z wykształcenia Jabłczyńska jest prawniczką. Okazuje się, że Joanna Jabłczyńska będzie reprezentować Joannę Krupę jedynie w kwestiach prawnych. Ale nie jest oraz nie będzie jej menedżerką czy agentką.

Joanna Krupa i Joanna Jabłczyńska znają się choćby z ramówek TVN. Na konferencjach ramówkowych stacji, które odbywają się co pół roku, obie gwiazdy gościły regularnie. Krupa reprezentowała program Top Model, a Jabłczyńska serial Na Wspólnej.

Jak sądzicie, czy Joanna Krupa podjęła dobrą decyzję, rozstając się po ośmiu latach z Małgorzatą Leitner i Avant Models?