Zaskakujące doniesienia zza oceanu. W poniedziałkowy wieczór wiodące portale o tematyce show-biznesowej doniosły o tym, że Joanna Krupa rozstała się ze swoim mężem, amerykańskim biznesmenem Douglasem Nunesem. Jak poinformowała serwis internetowy magazynu „People”, mąż gospodyni polskiej wersji programu „Top Model” kilka dni temu złożył pozew o rozwód.

Joanna Krupa i Douglas Nunes rozwodzą się

O poważnym kryzysie w małżeństwie „Dżoany” i jej ukochanego plotkowano już od jakiegoś czasu. Sami zainteresowani nie komentowali jednak tych doniesień. Z dokumentów sądowych, do których dotarły amerykańskie media wynika, że wybranek prezenterki wniósł pozew o rozwód w styczniu tego roku. Jako przyczynę rozwodu wskazał „różnice nie do pogodzenia”.

Joanna Krupa komentuje doniesienia o rozstaniu z drugim mężem

Joanna Krupa błyskawicznie zareagowała na sensacyjne doniesienia amerykańskich mediów. Polsko-amerykańska celebrytka jeszcze tego samego dnia opublikowała na swoim oficjalnym profilu na Instagramie oświadczenie, w którym potwierdziła rozstanie z ojcem swojej czteroletniej córeczki.

Razem z mężem podjęliśmy decyzję o separacji – zaczęła wpis Joanna Krupa.

Gwiazda TVN poinformowała wszystkich zianteresowanych, że pozostaje w dobrych relacjach z Douglasem Nunesem. W swoim wpisie podkreśliła, że dobro Ashy-Leigh jest dla nich obojga absolutnym priorytetem.

Mamy umowę, która jest naszą sprawą i chcemy iść dalej jako przyjaciele oraz nadal tworzyć rodzinę dla naszej córki, która jest dla nas najważniejsza – czytamy.

Przewodnicząca jury hitowego show TVN zapowiedziała, że nie będzie udzielać dalszych komentarzy na temat rozstania z mężem.

Przez wzgląd na moją rodzinę, nie będę tego więcej komentować. Chcę tylko powiedzieć, że oboje jesteśmy zaangażowani w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, tak byśmy dalej mogli mogli być jak najlepszymi rodzicami – dodała.

Joanna Krupa i Douglas Nunes zaręczyli się w marcu 2018 roku. Już kilka miesięcy później para zdecydowała się zalegalizować swój związek. W lipcu wzięli ślub cywilny w Stanach Zjednoczonych, a sierpniu wzięli ślub kościelny w Krakowie.

Zobacz także:


Dodajmy, że dla Krupy było to drugie małżeństwo. Przypomnijmy, że w latach 2013-2017 mężem fotomodelki był pochodzący z Francji przedsiębiorca Romain Zago.